Miłego czwartku

Miłego czwartku

20.12.2015 Radzionków- XI Koncert Charytatywny O Uśmiech Dziecka.
http://www.youtube.com/watch?v=gXCJ5Gx6gzo
Na zdjęciu;Kolejną wykonawczynią ,która zaprezentowała się podczas Koncertu Charytatywnego o Uśmiech Dziecka w Radzionkowie była Beata Michalska,która również w koncercie brała udział po raz kolejny lecz tym razem solo.Beata Michalska jest znana wszystkim głównie z zespołu Beata i Marcin.Jednak po pewnym czasie Beata postawiła na karierę solową i do dziś realizuje się w karierze solowej.Podczas koncertu w Radzionkowie zaprezentowała kilka swoich autorskich utworów.Jeden z nich możecie usłyszeć oglądając filmik u samej góry tego wpisu.
Co u mnie ? Jak spędziłem środę ? Rano pobudka,śniadanie i zasiadłem przed komputerem i m.i.n wgrałem nowy wpis na garnek,zaktualizowałem profile,przygotowałem materiały do Top Listy Adama oraz podsumowałem Top Listę Adama.Co nowego w Top10 ? Po pierwsze zmiana na m.1 .Tradycyjnie nie zabrakło też spadków i utworów,które powędrowały w górę .Do Top10 dostała się również jedna z propozycji do Top Listy Adama z ubiegłego tygodnia co tym samym oznacza,że jeden utwór wyleciał z Top10.Niestety nowość z ubiegłego tygodnia nie dostała się do Top10.Niestety chcąc zaktualizować jedną z zakładek na stronie Top Listy Adama pojawiły się problemy techniczne,które ode mnie są niezależne.Najbliższe dni,tygodnie zadecyduję co dalej zrobię z tą zakładką.
Po południu ułożyłem również montaż muzyczny i zaktualizowałem mojego fan page na facebooku.
Wieczór spędziłem na wysłuchaniu Radia Silesia,przeglądzie prasy i obejrzeniu kilku programów telewizyjnych.W Tym samym czasie tata kontynuował prace remontowe oraz zakończył film z Zabrza.
Jakie plany na czwartek ? Rano pobudka,śniadanie i zasiądę przed komputerem i m.i.n wgram nowy wpis na garnek,zaktualizuje profile,zweryfikuje dwa filmy i ewentualnie wgram jeden z nich na you tube.W Międzyczasie odpiszę na zaległe wiadomości.Jeżeli późniejszy czas pozwoli to ułożę montaże muzyczne i zaktualizuję mojego fan page na facebooku.Wieczór spędzę na przeglądzie prasy i obejrzeniu kilku programów telewizyjnych.W Międzyczasie tata będzie kontynuował prace remontowe i montaż kolejnego filmu.
Nie wiem jak u was ale u mnie w dalszym ciągu deszczowa pogoda.Dziś tłusty czwartek więc życzę wszystkim smacznego.Ja jakoś specjalnie nie będę obchodził dzisiejszego święta.

dodane na fotoforum:

mondia

mondia 2017-02-23

Piękna dziewczyna i ma piękny głos...
miłego dnia :))

alola11

alola11 2017-02-23

Miłego i słodkiego dnia życzę...super laseczka...pozdrawiam Adamie

agus73

agus73 2017-02-23

Witaj...pięknie śpiewa......smacznych pączków ..;-D

liiliii

liiliii 2017-02-23

Pozdrawiam serdecznie, życzę udanego i słodkiego popołudnia ..:)

beata1

beata1 2017-02-23

pączek zjedzony,
tłusty czwartek zaliczony...)
pozdrawiam...

teri54

teri54 2017-02-23

Czwartek trwa więc może dasz się namówić na jednego.

ilona14

ilona14 2017-02-23

Smacznego pączka....

vezel

vezel 2017-02-23

Dobranoc,pozdrawiam :)

rycho2

rycho2 2017-02-26

życzymy powodzenia młodej wokalistce

Adamie witaj, cieplutkie pozdrowienia pozostawiamy, życzymy sympatycznego wieczoru, snów spokojnych i udanego tygodnia, w którym kończy się czas karnawałowych szaleństw a rozpoczyna czas zadumy i refleksji nad przemijaniem, Basia i Ryszard ☼♥:)) ☼♥:))

dodaj komentarz

kolejne >