Miłego czwartku

Miłego czwartku

5.06.2016 Brzeziny Śląskie-Piknik Rekreacyjny.
http://www.youtube.com/watch?v=NkMffMvWbYg
Na zdjęciu; Po pokazie tanecznym o dobre humory uczestników zadbała pani Beata Chren-na co dzień występująca w Kabarecie Moherowe Berety o czym już świadczy jej strój.Jednak czasami jak sami widzicie występuje również solo.Na tym zdjęciu akurat możecie zobaczyć ją do połowy.Na następnym postaram się ją wam pokazać w całości.Do Beaty Chren należało rozbawić licznie zgromadzoną publiczność tego dnia.No i chyba jej się udało z resztą.Nie zabrakło wielu kawałów czy nawet kontaktu z widzami poprzez różne konkursy a po jej występie nie zabrakło chętnych osób do zdjęć.Jak już wspominałem na co dzień Beata Chren występuje z Kabaretem Moherowe Berety z,którym tworzą zupełnie inny kabaret niż inne wszystkie kabarety,które znamy.Ich występy odbywają się na terenie całej Polski co możecie zaobserwować chociażby na ich fan page na facebooku.Czasami też jak już wspominałem Beata Chren występuje również solo na różnego rodzajach Festynach,Piknikach,Dniach Miast czy Babskich Combrach.Więcej na temat występu Beaty Chren podczas Pikniku Rekreacyjnego w Brzezinach Śląskich już jutro.
Co u mnie ? Jak spędziłem środę ? Rano śniadanie,zaktualizowałem profile,wysłuchałem kilku rozgłośni radiowych,zaktualizowałem galerie na stronie Top Listy Adama,przejrzałem zaległą prasę oraz wstępnie podliczyłem Top Listę Adama.Po południu niestety zasnąłem i w ten sposób spędziłem resztę popołudnia i wieczoru.
Jakie plany na czwartek ? Planów jak zwykle jest sporo ale co uda się zrealizować to czas pokaże.Rano śniadanie i w dalszym ciągu chciałbym zaktualizować stronę Top Listy Adama.Pozostało mi także przygotowanie materiałów do Top Listy Adama i podsumowanie listy.Oprócz tego chciałbym jeszcze dzisiaj wgrać następny film na you tube ale czas pokaże czy będzie to możliwe.Jeżeli jeszcze czas pozwoli to nadgonię zaległości.Wieczorem przejrzę zaległą prasę i obejrzę kilka programów telewizyjnych.
W Komentarzach piszcie jak wy spędzacie Majówkę.

dodane na fotoforum:

graska

graska 2018-05-03

Zycze przyjemnie spedzonego dnia :))
Ja wyruszam w odwiedziny bo wczoraj urodzil mi sie wnuczek ...:) pozdrawiam

selsun

selsun 2018-05-03

hi hi hi fajne wdzianko :D

evanes

evanes 2018-05-03

Fajne ubranie :) Na wesoło!

cicha72

cicha72 2018-05-03

Wesołe ubranko :) pozdrawiam :))

asia00

asia00 2018-05-03

Na taki beret sie pisze! Pozdrawiam wieczorkiem.

ewusia

ewusia 2018-05-04

Żartownisia z pani Beaty, skoro ubrała taki fartuszek.
Życzę wszystkiego dobrego na kolejne dni długiego
weekendu.

ewulka

ewulka 2018-05-05

ciekawie opisujesz pokazywane imprezy :)
udanej niedzieli :)

davie

davie 2018-05-06

Jak widać na scenie, było wesoło.
Pozdrawiam.

dodaj komentarz

kolejne >