Miłego czwartku

Miłego czwartku

7.06.2016 Kalety-Muzyczne klachy w Ichtioparku.
http://www.youtube.com/watch?v=R2oaLzTjimw
Na Zdjęciu; Następnym gościem Muzycznych Klachów była Beata Mańkowska.Z Muzyki biesiadnej i śląskiej przenosimy się zatem do muzyki operowej,którą reprezentuje właśnie Beata Mańkowska.Na śląskiej scenie jest od dosyć niedawna.Swoją przygodę ze śląską sceną rozpoczęła grając w spektaklach Mariana Makuli,który stworzył wiele spektakli w gwarze śląskiej.Beatę Mańkowską można było zobaczyć m.in. podczas widowisk kolędowych czy w kilku musicalach.Od 2016 r. artystka postanowiła sprawdzić się na śląskiej estradzie i od tego czasu można Beatę Mańkowską usłyszeć w śląskich rozgłośniach radiowych czy telewizji.Wtedy też rozpoczęły się przygotowania i zaczął zostać tworzony materiał na debiutancką płytę,która obecnie jest już w sprzedaży.Obecny repertuar nieco różni się od tego,który wykonywała na początku.Beata Mańkowska swoją muzyczną przygodę rozpoczęła już od wczesnego dzieciństwa i trwa do dzisiaj.Na co dzień współpracuje i koncertuje m.in. z Józefem Skrzekiem.Na swoim koncie ma wiele wyróżnień i nagród.Na co dzień Beata Mańkowska mieszka i pracuje w Siemianowicach Śląskich.Oprócz śpiewania profesjonalnie prowadzi również wszelkiego rodzaju imprezy.W Kaletach podczas spotkania z publicznością i Muzycznymi Klachami można było usłyszeć m.in. jej nowy utwór.Fragment jej występu możecie zobaczyć na filmiku u samej góry tego wpisu.
Co u mnie ? Jak spędziłem środę ? Rano śniadanie,zaktualizowałem profile i stronę internetową Top Listy Adama,spędziłem czas wolny,wysłuchałem kilku rozgłośni radiowych i niespodziewanie nieco sobie pospałem.Dalsze prace niestety przerwała burza.W Międzyczasie zasnąłem.Obudziłem się dopiero wieczorem i m.in. przejrzałem zaległą prasę.
Jakie plany na czwartek ? Rano kąpiel,śniadanie,zaktualizuje profile,przygotuje materiały do Top Listy Adama i podsumuje Top Listę Adama.Po południu obiad,przygotowanie i wyjazd do Kościoła na Mszę św.Po powrocie nadgonię zaległości.Resztę popołudnia i wieczoru spędzę na przeglądzie prasy oraz wraz z tatą na obróbce zaległych zdjęć.

dodane na fotoforum:

mondia

mondia 2018-05-31

Już ją lubię....pewnie fajne są te śląskie spektakle...
miłego świętowania :)

sta26

sta26 2018-05-31

Witaj Adamie - pozdrawiam:)

jaa94

jaa94 2018-05-31

To na pewno były piękne występy artystyczne,
na pewno warto było tam przybyć i posłuchać
pięknych wykonań :)

Pozdrawiam serdecznie w upalną wiosnę :)

basia04

basia04 2018-05-31

piękny portrecik:)
pozdrawiam Adamie:)

myszka2

myszka2 2018-05-31

Nie znam tej wokalistki,na pewno ładnie śpiewa?
Wspaniałe zdjęcie,pozdrawiam,życzę miłego wieczoru i spokojnej nocy

davie

davie 2018-06-01

Uważam, że to dobrze, że na takich spotkaniach
przedstawia się różne rodzaje muzyki.
Pozdrawiam już weekendowo.

mery50

mery50 2018-06-01

Ładny portrecik.

dodaj komentarz

kolejne >