Miłego weekendu

Miłego weekendu

7.06.2016 Kalety-Muzyczne klachy w Ichtioparku.
http://www.youtube.com/watch?v=R2oaLzTjimw
Na Zdjęciu; Po swoim występie Beata Mańkowska podobnie jak reszta wykonawców podeszła do stolika gdzie na nią czekali już prowadzący Muzyczne Klachy-Bernadeta Kowalska i Arkadiusz Wieczorek.Na początek Beata Mańkowska dostała kilkuminutowe brawa.Następnie podobnie jak u innych wykonawców Beata Mańkowska została przepytana przez prowadzących o różne rzeczy m.in. czy pierwszy raz jest w Kaletach.Jak się po chwili okazało była to pierwsza wizyta artystki w Kaletach.Podkreśliła jednak,że w Kaletach czuje się tak dobrze jak u siebie w domu w Siemianowicach Śląskich gdzie na co dzień mieszka i pracuje.Nie zabrakło także pytań jak Beata Mańkowska świętuje Urodziny czy o nadchodzącą debiutancką płytę.Na zakończenie wywiadu artystka złożyła życzenia mieszkańcom Kalet.Fragment wywiadu możecie zobaczyć i posłuchać na filmiku u samej góry tego wpisu.
W Top Liście Adama na Beatę Mańkowską możecie głosować na następujący utwór;
BEM1.Beata Mańkowska-Spróbujmy jeszcze raz.
http://www.youtube.com/watch?v=ud926cppvlc
Co u mnie ? Jak spędziłem czwartek ? Rano kąpiel,śniadanie,zaktualizowałem profile i stronę Top Listy Adama,przygotowałem materiały do Top Listy Adama i podsumowałem Top Listę Adama.Co nowego w Top10 ? W Tym tygodniu nie zabrakło niespodzianek.Największa niespodzianka to taka,że pierwszy raz w historii Top Listy Adama nie ma Top10 a jedynie Top9.Tak się właśnie poukładały wasze głosy w tym tygodniu.Na podium piosenki pozamieniały się miejscami oraz nastąpił skok w górę.Nieco niżej również skok w górę,piosenka bez zmian,spadek,skok w górę,spadek i znów miejsce bez zmian.Jak już wcześniej wspominałem w tym tygodniu nie ma m.10-tak zadecydowały wasze głosy.Do Top9 niestety nie dostała się nowość z ubiegłego tygodnia ani żadna z propozycji.Czy w przyszłym tygodniu będzie Top10 czy ponownie Top9 ? Wszystko zależy od waszych głosów więc głosujcie.Od czerwca również nowość w Top Liście Adama-nie będzie już jednej nowości.Nowość zastąpią jedynie propozycje w,których co tydzień znajdzie się 5 piosenek zarówno tych nowszych jak i tych co już kiedyś były w Top10 i ponownie dzięki waszym głosom mogą się znaleźć w Top10.W Tym tygodniu w propozycjach kolejna garść piosenek związanych z niedawno obchodzonym Dniem Matki.
Po południu zająłem się wysyłką zaległych zdjęć,nieco sobie pospałem oraz uczestniczyłem we Mszy św. a następnie odwiedziłem groby na cmentarzu.Reszta wieczoru upłynęła nam na obróbce zdjęć i przeglądzie prasy.
Jakie plany na piątek ? Rano śniadanie,zaktualizuje profile,wysłucham kilku rozgłośni radiowych i skomentuje wasze garnki.Resztę popołudnia i wieczoru spędzę na obróbce zdjęć i przeglądzie zaległej prasy.
No i mamy kolejny miesiąc-czerwiec.W Maju miałem okazję uczestniczyć w kilku Koncertach Promujących najnowsze płyty zespołu Nas Troje w Rudzie Śląskiej gdzie po raz pierwszy poznałem Kabaret Truteń, Jolanty i Jacka Kierok w Zabrzu,odwiedziliśmy jeden z zespołów muzycznych,uczestniczyliśmy w Koncercie Jacka Kieroka i po raz pierwszy zarazem zawitaliśmy do Radzionkowa Rojcy a następnie uczestniczyliśmy w Ciderfeście w Radzionkowie.Pewnych rzeczy też niestety nie udało się zrealizować.Jakie plany na czerwiec ? Póki co musimy nadgonić wiele zaległości od tego będzie zależna reszta.Planów mam sporo.Czy uda się je zrealizować ? Czas pokaże...
Przede wszystkim czerwiec jest miesiącem urodzin-moich,cioci i taty.
Jakie plany na weekend ? Weekend spędzę w domu a w niedzielę prawdopodobnie wybierzemy się gdzieś blisko w plener.Czas pokaże jak ułoży się ten weekend.

dodane na fotoforum:

mondia

mondia 2018-06-01

Piękna i miła Ta Beatka...
miłego dnia :)

galina1

galina1 2018-06-01

Piękna fotka.
Pozdrawiam.

maniek1

maniek1 2018-06-01

【ツ】.Miłego i ☀️ słonecznego piątku życzę:))

fantazi

fantazi 2018-06-01

Ciekawa foto relacja z imprezy :)
Serdeczne pozdrowienia posyłam :)

adiza77

adiza77 2018-06-01

no no fotka niczego sobie ,miłego świętowania z okazji dniadziecka

mery50

mery50 2018-06-01

Witam! Ładny kadr.
Pozdrawiam i miłego dnia życzę!
P -1
P - 2

graska

graska 2018-06-01

Dobrego weekendu

watroba

watroba 2018-06-01

P5
BEM1
bardzo ładny kadr, pozdrawiam serdecznie ....

ewusia

ewusia 2018-06-01

Ładnie przestawiłeś scenę i osoby, które się tam znajdują.
Dobrego weekendu życzę.
P-6, P-7, P-9

evanes

evanes 2018-06-01

Na pewno miło było posłuchać występu. Pozdrawiam!

vezel

vezel 2018-06-02

Pozdrawiam,szalonego weekendu :)

basiah

basiah 2018-06-02

Wspaniale w Kaletach... swietni wykonawcy wystapili..
Cudnego wekendu Adas :)

davie

davie 2018-06-02

Miło byłoby posłuchać wywiadu i występu
takiej artystki. Pozdrawiam weekendowo.
P-6

jaa94

jaa94 2018-06-05

Myślę, że warto było się tam pojawić. Pozdrawiam :)

dodaj komentarz

kolejne >