Miłego czwartku

Miłego czwartku

7.06.2016 Kalety-Muzyczne klachy w Ichtioparku.
http://www.youtube.com/watch?v=R2oaLzTjimw
Na Zdjęciu; Publiczność w Ichtioparku w Kaletach bawiła się świetnie podczas Muzycznych Klachów.Bliżej sprzętu nagłaśniającego natomiast znajduje się niezastąpiony Jerzy Macoła z zespołu Bernadety Kowalskiej i Przyjaciele,który czuwa nad muzyczną stroną zespołu.To on komponuje muzykę na potrzeby tekstów do zespołu Bernadety Kowalskiej jak i do innych zaprzyjaźnionych zespołów.Zazwyczaj towarzyszy na scenie Bernadecie Kowalskiej grając na instrumentach klawiszowych.Tym razem jednak czuwał nad przebiegiem jej koncertu i odpowiednim nagłośnieniem.
Przypominam,że fragment występu Bernadety Kowalskiej możecie usłyszeć na filmiku u samej góry tego wpisu.
Co u mnie ? Jak spędziłem środę ? Jak już wspominałem we wcześniejszym wpisie środa była dla mnie szczególnym dniem ponieważ obchodziłem swoje kolejne Urodziny.Przy okazji dziękuję wszystkim za życzenia przekazane na różne sposoby.
Dzień minął mi jednak zwyczajnie.Rano zrobiłem porządki,kąpiel,śniadanie,zaktualizowałem profile,spędziłem czas wolny,wysłuchałem kilku rozgłośni radiowych oraz zaktualizowałem stronę Top Listy Adama.Po południu niestety we znaki dała mi się nieprzespana noc i zasnąłem.Obudziłem się dopiero wieczorem.Resztę wieczoru spędziłem na przeglądzie zaległej prasy i obejrzałem kilka programów telewizyjnych.
Nieco później podsumowałem Top Listę Adama.Co nowego w Top Liście Adama ? Dzięki waszym głosom,które jak zawsze podkreślam są na wagę złota znów mamy Top10.Na podium bez zmian.Wyjątek stanowi jedynie m.3 gdzie pojawiła się piosenka,która awansuje o kilka oczek w górę.Nieco niżej kolejny awans.Kolejne miejsca to spadki czy miejsca bez zmian.Na miejscu 10 natomiast pojawiła się piosenka,która ponownie powraca z propozycji do Top Listy Adama co było również zaskoczeniem dla mnie.Niestety żadna z propozycji z ubiegłego tygodnia nie dostała się do Top10.
Jakie plany na czwartek ? Rano śniadanie,zaktualizuje profile,wysłucham kilku rozgłośni radiowych i przygotuje materiały do Top Listy Adama oraz zaktualizuję stronę Top Listy Adama.Jeżeli czas pozwoli to nadgonię zaległości.
Wieczorem przejrzę zaległą i bieżącą prasę oraz obejrzę kilka programów telewizyjnych.
Przypominam również,że możecie zaproponować piosenki,które mogą się znaleźć w Top Liście Adama wystarczy tylko pod tym wpisem,na e-maila lub przez wiadomość prywatną napisać imię i nazwisko wykonawcy lub zespół i nazwę utworu dodając obok link do teledysku lub piosenki wpisując obok Propozycja do Top Listy Adama.Być może to twoja propozycja pojawi się już w najbliższym notowaniu.

dodane na fotoforum:

krisao

krisao 2018-06-07

fajna kurteczka pana po prawej

mondia

mondia 2018-06-07

Zabawa była na 102...pozdrawiam :)

maj56

maj56 2018-06-07

wspaniała zabawa--pozdrawiam Cię serdecznie i życzę miłego dnia:)))

fantazi

fantazi 2018-06-07

Świetnie bawiąca się publiczność to potwierdzenie, że impreza udana :)
Pozdrawiam i miłego czwartku życzę :)

alasu

alasu 2018-06-07

Wspaniałe humory i wszyscy tanecznym krokiem do domu....

sta26

sta26 2018-06-07

Takie imprezy tylko chwalić - miłego popołudnia życzę:)

rycho2

rycho2 2018-06-07

super

Adasi dzień dobry, serdeczne pozdrowienia :)) :)), uśmiech ♥♥ oraz dobry nastrój ☼ ☼ pozostawiamy życząc już dziś miłego weekendu, Basia i Ryszard ♥:)) ♥:))

danielbu

danielbu 2018-06-07

Pozdrawiam Serdecznie.....

alola11

alola11 2018-06-07

Witam....wiele radości i miłego weekendu życzę...Kalety się bawią super

gustklift

gustklift 2018-06-07

widać dobrą zabawę , pozdrawiam :)

dodaj komentarz

kolejne >