[29113193]

ŁYSE NA KURPIACH – PALMOWA NIEDZIELA Z KONKURSEM NA NAJWYŻSZĄ PALMĘ - 29.03.2015
Udział w wyjątkowo uroczystych obchodach Palmowej Niedzieli z udziałem Kurpiów w tradycyjnych strojach ludowych oraz w widowisku – konkursie na najwyższą palmę kurpiowską. Możliwość skosztowania tradycyjnych potraw kurpiowskich jak rejbak, czyli baba ziemniaczana (pieczeń ziemniaczana z dodatkiem kiełbasy boczku i cebuli), kiszka ziemniaczana, fafernuchy- ciastka z marchwi czy piwo kozicowe (bezalkoholowy napój z dodatkiem owoców jałowca), zakupu regionalnych produktów spożywczych (miód, grzyby suszone i marynowane, pieczywo obrzędowe), wyrobów rękodzieła ludowego w tym naczyń ceramicznych, drewnianych rzeźb, wyrobów z korzeni i gałązek, biżuterii z bursztynów kurpiowskich, koronek, wycinanek, pisanek oraz kurpiowskich palm. Gośćmi specjalnymi byli m. in. Julia Pitera, Jarosław Kalinowski, Miss Polski 2014- Ewa Mielnicka.
Zapraszam na całą fotorelację na http://picasaweb.google.com/104015441832936819471

rycho2

rycho2 2015-04-08

fantastyczne

Aniu witaj, moc ciepłych, wiosennych pozdrowień ślemy i fajnego wieczoru, kolorowych snów oraz udanego czwartku życzymy, Basia i Ryszard ☼ ♥:)) ☼ ♥:))

rycho2

rycho2 2016-03-24

Aniu witaj, z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych już dziś ślemy Tobie i Twoim Bliskim, najserdeczniejsze życzenia Nadchodzi czas, w którym wszystko budzi się do życia, a drzewa zielenieją, życzymy radości z nowego istnienia. Gdy nadejdą święta niech nadzieja i radość zastukają do Twoich drzwi, a Wielkanoc przyniesie pomyślność, szczęście i piękny uśmiech każdego dnia. Życzymy ciepłych, pełnych radosnej nadziei świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Niech radość Wielkanocy napełni serca nadzieją i obfitością łask od Chrystusa Zmartwychwstałego i pozostanie na zawsze, Basia i Ryszard :)) :)).

katka12

katka12 2016-08-16

też pewnie ciekawe święto

ewusia

ewusia 2016-10-01

To wspaniała wiadomość ! Cieszę się z Wami i gratuluję.
Pozdrawiam weekendowo, życzę miłego wieczoru
i wesołej niedzieli.

dodaj komentarz

kolejne >