"MIŁOŚĆ TO CYGAŃSKIE DZIECIĘ JEST..."

"MIŁOŚĆ TO CYGAŃSKIE DZIECIĘ JEST..."

"BO WIESZ, JA NIGDY NIE PRZEŻYŁEM PRAWDZIWEJ MIŁOŚCI" - POWIEDZIAŁ MI ZE SMUYKIEM PEWIEN ZNAJOMY. I WYZNAM, ŻE ONIEMIAŁAM, BO BYŁ TO CZŁOWIEK JUŻ W LATACH, ŻYJĄCY W DOBRYM MAŁŻEŃSTWIE, W SZCZĘŚLIWEJ RODZINIE, MAJĄCY DOROSŁE DZIECI I DUŻO WNUKÓW.
WIĘC TO NIE WYSTARCZA? CAŁE ŻYCIE GDZIEŚ TAM W GŁĘBI MARZYMY O MIŁOŚCI "CYGAŃSKIEJ", SZALONEJ, NIEZWYKŁEJ, TAKIEJ "ŻEBY SIĘ ZAPOMNIEĆ CHOĆ NA PARĘ TYGODNI, ALE TAK, ŻEBY SIĘ DO KOŃCA ŻYCIA PAMIĘTAŁO", JAK MÓWI FELICJA W "NOCACH I DNIACH" ?

CZY "PRAWDZIWA" TO TA, Z KTÓREJ POWSTAJE RODZINA I DOM, KTÓRA UKŁADA NAM ŻYCIE, CZY PRZECIWNIE, TA, DLA KTÓREJ POTRAFIMY WSZYSTKO ZMIENIĆ , POŚWIĘCIC SPOKÓJ I STABILNOŚĆ, ZARYZYKOWAC?

dodane na fotoforum:

asiao

asiao wczoraj

Możecie nie komentować, jeszcze druga połowa przeczyta :)))

skama07

skama07 wczoraj

Miłość nie jedno ma imię – tak mówią:)

iwatoja

iwatoja wczoraj

Prawdziwa miłość - trudne pytanie ale wydaje mnie się, że każda miłość nią jest. Kochać można mocno niezależnie od wieku.

jendrus

jendrus wczoraj

Z moją nie wypaliło. Skonczylismy ze sobą gdy miałem 22 lata. Spotkalismy sie 20 lat pozniej. Jej mąż ma na imię jak ja, corka w tym samym wieku co nasza i tez ma tak na imię :) Mozna by podmienic ;) Gotowałbym jej flaczki z kani.
- Długo nie widzielismy się - zagadnąlem. A ona na to, ze nie widzielismy się tyle a tyle lat, miesiecy, tygodni i dni... Jej mąż zawarczał z cicha.
Przy następnym spotkaniu będę pewnie pchał balkonik. Bez znaczenia. Będę miał ze 20 lat. Zanim... Sni mi się regularnie co jakis czas. Ostatnio trzy dni temu.
A niech czyta!

asiao

asiao wczoraj

Wzruszyła żem się... widzicie, jednak takie rzeczy się zdarzają...

iwatoja

iwatoja wczoraj

Zazdroszczę tym którzy spotkali swoją miłość gdy byli młodymi ludźmi i z tą jedyną miłością przeszli przez życie, z nią wychowali dzieci i z nią się zestarzeli czyli taka jedyna miłość na całe życie. Mnie się nie udało. Moi rodzice takim małżeństwem byli. Pierwszy zmarł mój tato, moja mama do śmierci się z tym nie potrafiła pogodzić. Zmarła dwa lata po nim, dlatego mówię, że każda miłość jest nieszczęśliwa, zawsze któreś cierpi po jej stracie.

jendrus

jendrus wczoraj

No, miałem ją poznać jak zmądrzała ;)

asiao

asiao 9 godz. temu

iwatoja - to też piękna historia... miałaś szczęście ze jesteś dzieckiem rodziców którzy się kochali i byli z sobą do końca, nie każdy tak ma w dzisiejszym świecie...
jendrus - właśnie tak, często młodzi poznają się zbyt wcześnie i przez jakieś głupstwo, młodzieńczy foch, wszystko zepsują, a potem już brak odwagi to naprawić...

dodaj komentarz

kolejne >