Za Mistrzostwa Świata

Za Mistrzostwa Świata

Koniec mundialu.To był cudowny czas mimo zawodu naszych piłkarzy.Wspomnienia tych dwóch tygodni pozostaną na zawsze.Dziękuję swoim Braciom,że mogłam z nimi uczestniczyć w tak wspaniałym wydarzeniu i poznać fantastycznych ludzi niemal z całego świata.
Dziękuję Rosjanom za gościnę i przegadane noce.To był niezwykły czas.

http://www.youtube.com/watch?v=V15BYnSr0P8&feature=share
Mieliśmy zaszczyt być częścią czegoś spektakularnego,niepowtarzalnego i magicznego.Rosja Mistrzostwa Świata 2018.

kolejne >

comitak

comitak

archiwum

ulubieni

+ dodaj do
ulubionych

[?]

prince8

prince8 2018-07-15

Tak Madziu jeśli wolno dodam :
Sport jest piękny bo jest Narodowy ale mamy szacunek do wszystkich. Poznajemy wspaniałych ludzi i zawodników. Widzimy cudowne spektakle które Nas pobudzaja i wzuszają a piłka nożna ma to do siebie że są to niepowtarzalne okoliczności i miejsca, wspaniałe stadiony, a nader bramki wybitnych sportowców w których jest piękno dla Nas eliksirem magicznym na radość lub smutek. Naszym nie wyszło - szkoda ale pozostały wspaniałe emocje które Nas łączyły w jednym celu Radości Sukcesu. Dziękuję za wspólne przeżywanie i chwile.

comitak

comitak 2018-07-15

Piotrze ,Tobie też bardzo dziękuję za wspólne kibicowanie garnkowe,chociaż tak nie do końca,bo telefon zrobił bum i podskoczył w tłum.Pożyczałam i tylko fotografowałam.Wniosek z tego:trzeba zabierać telefony dwa,a kartę przełożyć się da-ha ha ha.I nie ma co buczyć,ciągle trzeba się na błędach uczyć-ha ha ha.Teraz...Apsik...Apsik...Kichanie...Następne będą w Katarze,ale już chyba nie pokażę ich w Garze...Nie pojadę do Kataru z powodu kataru.Zadowolona i usprawiedliwiona-o jaja....

comitak

comitak 2018-07-18

Tacy byliśmy w Rosji
http://www.youtube.com/watch?v=tTmL0lciPWY

(komentarze wyłączone)