Żwirki  Niedamowo k. Kościerzyny.

Żwirki Niedamowo k. Kościerzyny.

To po wyrobiskowe jeziorka i stawy w które ktoś wiele zainwestował i teraz czerpie z tego korzyści. Żwirownia dalej funkcjonuje kilkaset metrów w bok . patrząc w tą fotkę.
Zostaliśmy zaproszeni na spotkanie integracyjne połączone z wędkowaniem , o którym już przy następnej fotce.
Firma dźwigowa . najdłużej prosperująca w trójmieście , zaprosiła część swoich pracowników . jak i kilkanaście osób ( z rodzinami ) z firm , które współpracują z tą że firmą.
Przyjechaliśmy na godz. ósmą rano, gdzie zapoznawaliśmy się z ciekawymi ludźmi . jednocześnie na trawnikowym parkingu poczęstowano nas gorącym żurkiem . Temperatura 14 st. ale bez wiatru , więc było przyjemnie. Następnie przemieściliśmy się pod drewnianą wiatę . gdzie z kolei było ciasto , kawa , owoce itd. Po godzinie rozjechaliśmy się naokoło jeziorka , by przygotować spokojnie sprzęt wędkarski.
C.d. nastąpi :)

skama07

skama07 wczoraj

My już dawno po szczepieniach ...

daro51

daro51 wczoraj

Ja też Marysiu , w kwietniu i maju. Szkoda, że nie można zaszczepić się na ból kręgosłupa :)))

skama07

skama07 wczoraj

Na ból kręgosłupa najlepsze są okłady,wszyscy wiedzą z czego:)

asiao

asiao wczoraj

Czy chcecie zrobić punkt szczepień nad jeziorem? Byłoby fajnie :) Ja też już po, czuję się dobrze na ciele i duchu, i za nic nie rozumiem czego ludzie tak się boją? Ostatnio stałam w dużej kolejce i bardzo się cieszyłam że jestem zaszczepiona, bo coraz ktoś obok kaslal i prychal.

daro51

daro51 12 godz. temu

Skamo, z czego te okłady ? :)

daro51

daro51 10 godz. temu

Klappen Lisen, wiem , że mnie śledzisz całymi godzinami i że teraz czekasz na to , co chcę dodać do fotki, ale poczekasz jeszcze , no bo cóż ty innego masz do roboty nie ??? :))))))) twoje kiepskie życie polega tylko na prześladowaniu innych , wysmiewanie ich , lzenie , krytykowanie itd. A zrobiłaś sobie kiedyś rachunek sumienia ????

vivien5

vivien5 10 godz. temu

Dzień dobry..
Ależ to miejsce malownicze, masz gdzie przyjemnie spędzać wolny czas .... Morze w zasięgu ręki i jeziora,zazdroszczę..... Pogodnego miłego piątku Darku...

daro51

daro51 9 godz. temu

Dziękuję Elu , Tobie również wszystkiego dobrego :))) wiesz Elu , że będziesz teraz odwiedzana przez konta trollicy. Namolnie będzie Cię nachodzić niczym nocny zły duch i dodawać, usuwać i znów dodawać i tak jak coś zaprogramowanego w komputerze. I to biedne stworzenie robi tak z wszystkimi , którzy się u mnie pojawiają , jedni uciekają, a na kilku osobach nie robi to żadnego wrażenia i są zawsze przy mnie , za co im dziękuję.

skama07

skama07 9 godz. temu

To nic nowego,ona od lat robi to samo,taka już jej uroda...
a pisaniem się nie martw,ja mam stwierdzoną dysortografię , zawsze piszę z błędami i jakoś z tym żyję,bez stresu:)

andrej5

andrej5 6 godz. temu

wspaniałe miejsce dla wczasowiczów ,dzięki za fotke

adam24l

adam24l 4 godz. temu

Ładne miejsce.
Miłego weekendu.

dodaj komentarz

kolejne >