[5167]
malgos3

malgos3 2012-04-15

.... oj takie dzieciaczki by mi się przydały. Zrobiłabym im fotografię jak klęczą przy ścianie... takie zdjęcie z tyłu bez twarzy ewentualnie z profilami, ale całe postacie. Jestem malarką i chciałabym namalować taki obraz.
Rok 2012 to rok Korczakowski (70 rocznica śmierci janusza korczaka). Potrzebuje na Wystawę. Czy możliwe jest aby Pani zrobiła tym dzieciom taka fotkę i przesłała na Garnek bądź na maila .Dobrze by było żeby ubrane były tak po domowemu i troche o zmierzwionych fryzurkach. Janusz Korczak, właściwie Henryk Goldszmit, znany też jako: Stary Doktor lub Pan doktor (czasami pisane razem) (ur. 22 lipca 1878 lub 1879 w Warszawie, zm. 5 sierpnia lub 6 sierpnia 1942 w Treblince) – lekarz, pedagog, pisarz, publicysta, działacz społeczny pochodzenia żydowskiego.

Prekursor działań na rzecz praw dziecka i całkowitego równouprawnienia dziecka. Wprowadził samorządy wychowanków, które miały prawo stawiać przed dziecięcym sądem swoich ...

malgos3

malgos3 2012-04-15

wychowawców. W 1926 roku zainicjował pierwsze pismo redagowane w większości przez dzieci - "Mały Przegląd". Pionier działań w dziedzinie resocjalizacji nieletnich, diagnozowania wychowawczego, opieki nad dzieckiem trudnym.
Pozdrawiam , proszę o odpowiedź Małgosia M.

dodaj komentarz

kolejne >