dodo

dodo

tekis

tekis 2007-10-10

Śliczby ten Twój pupilek;-)))Pozdrawiam

aniadb

aniadb 2007-12-04

Ojjj nie, nie, nie masz czego się obawiać! Zima to świetna pora na spacerki!! Nawet sobie nie wyobrażasz jak one fantastycznie bawią się w śniegu. Ryją niczym ‘śnieżne’
Krety ;) A przeziębić się nie powinien, bo w naturalny sposób zabezpiecza się przez zimą- i tu zmiana futerka. Nie wiem tylko, czy Twoja frecia była szczepiona? Jeśli nie to nie zależnie od tego czy chcesz wychodzić czy też nie to musisz zaszczepić ją na nosówkę.( Zarazki możesz przynosić do domu na butach). Ja Korka dodatkowo szczepię na wściekliznę i stos. preparaty przeciw kleszczowe, ale to dla tego, że bardzo często spacerujemy po lesie..
Nie zniechęcaj się, gdy na początku nie będzie spacerować, będzie się zapierać i bać, musi się nauczyć chodzić na smyczy.. To dla niego nowość. Proponuje Ci jakieś ustronne miejsce na pierwsze spacerki, a najlepiej bierze malucha pod kurtkę i sama spaceruj zanim zaczniesz go puszczać.. Niech przyzwyczai się do otwartego terenu i przestrzeni. Gdy będzie gotowy na spacer to sam da Ci znać ;)
Powodzenia życzę:)

dodaj komentarz

kolejne >