Wysoki Poziom - Dyskusje

« Dyskusje

Moje wypowiedzi nie pojawiają się

arw10 Moje wypowiedzi nie pojawiają się

Musze tu odpowiadać bo z tego co mi napisał admin garnka,że prawdopodobnie pan Paweł Poszytek mnie zablokował. Po mojej wypowiedzi,że to on usunął swoą fotkę,a nie moją bo mu to udowodniłem.Czy tu mnie pan też zablokuje ?.

Odpowiadam Stokrop,miałem na myśli,nie należąc do forum wysoki poziom
25 lipca 2011, 07:53

stokrop Moje wypowiedzi nie pojawiają się

arw10:
Musze tu odpowiadać bo z tego co mi napisał admin garnka,że prawdopodobnie pan Paweł Poszytek mnie zablokował. Po mojej wypowiedzi,że to on usunął swoą fotkę,a nie moją bo mu to udowodniłem.Czy tu mnie pan też zablokuje ?.
ja też mam problemy z odczytywaniem postów (swoich i cudzych) ale to nie Paweł zablokował, tylko admin garnkowy ma za krótkie strony, nasze posty wpadają w czarną dziurę i nie mieszaj ludziom w głowach, bo nie tylko ty do admina w tej sprawie napisałeś.

dalej nie wyjaśniłeś mi niczego!
podaj mi definicję "należy do forum wysoki...."
podobno mamy wolność wypowiedzi a poza tym nie trzeba chyba wykupować abonamentu na uczestniczenie w dyskusji?
szkoda, że Paweł jest taki milczący....
25 lipca 2011, 08:20

Przepraszam panie Pawle,że zasugerowałem się co mi napisał admin i pana posądziłem o blokowanie
25 lipca 2011, 09:10

stokrop:
arw10:
ja też mam problemy z odczytywaniem postów (swoich i cudzych) ale to nie Paweł zablokował, tylko admin garnkowy ma za krótkie strony, nasze posty wpadają w czarną dziurę i nie mieszaj ludziom w głowach, bo nie tylko ty do admina w tej sprawie napisałeś.

podobno mamy wolność wypowiedzi a poza tym nie trzeba chyba wykupować abonamentu na uczestniczenie w dyskusji?

Miałem na myśli to,że należało by samemu zprezentować swoje fotki na forum aby krytykowac innych.Trochę mnie to bawi jak ktoś sugeruje,żeby pan Paweł był Królem,a potem dyktuje temu królowi,że ma wypieprzać połowe fotek.Jeśli dałeś takie prawo Panu Pawłowi jako królowi forum to milcz człowieku bo ktoś Cię może posądzić,że jesteś obłudnikiem.
25 lipca 2011, 09:15

arw10:

Miałem na myśli to,że należało by samemu zprezentować swoje fotki na forum aby krytykowac innych.

otóż panie arw, moje zdjęcia są na forum "wysoki..." i powiem ci jeszcze, że Paweł osobiście mi zasugerował żebym je wrzuciła (już jakiś czas temu)...to, że teraz nie wrzucam zdjęć to przez czystą skromność, bo uważam, że mogły by być lepsze, jestem bardziej krytyczna w stosunku do siebie niż do innych... jak zrobię HICIORA to możesz być pewny, że umieszczę na "wysokim..."

Trochę mnie to bawi jak
ktoś sugeruje,żeby pan Paweł był Królem,a potem dyktuje temu królowi,że ma wypieprzać połowe fotek.Jeśli dałeś takie prawo Panu Pawłowi jako królowi forum to milcz człowieku bo ktoś Cię może posądzić,że jesteś obłudnikiem.

nie dyktuje tylko sugeruje po uprzedniej selekcji zdjęć przeprowadzonej przez Króla Pawła ;)
a resztę przemilczę, bo obłudnikiem nazwałabym zupełnie kogoś innego
25 lipca 2011, 09:47

stokrop:
arw10:

Miałem na myśli to,że należało by samemu zprezentować swoje fotki na forum aby krytykowac innych.

otóż panie arw, moje zdjęcia są na forum "wysoki..." i powiem ci jeszcze, że Paweł osobiście mi zasugerował żebym je wrzuciła (już jakiś czas temu)...to, że teraz nie wrzucam zdjęć to przez czystą skromność, bo uważam, że mogły by być lepsze, jestem bardziej krytyczna w stosunku do siebie niż do innych... jak zrobię HICIORA to możesz być pewny, że umieszczę na "wysokim..."

Trochę mnie to bawi jak
ktoś sugeruje,żeby pan Paweł był Królem,a potem dyktuje temu królowi,że ma wypieprzać połowe fotek.Jeśli dałeś takie prawo Panu Pawłowi jako królowi forum to milcz człowieku bo ktoś Cię może posądzić,że jesteś obłudnikiem.

nie dyktuje tylko sugeruje po uprzedniej selekcji zdjęć przeprowadzonej przez Króla Pawła ;)
a resztę przemilczę, bo obłudnikiem nazwałabym zupełnie kogoś innego

A dlaczego tą moją wypowiedź z obłudnikiem wzięłaś akurat do siebie ???!!!,może ja Ciebie nie miałem na myśli.Jeśli masz swoje foty na wysokim poziomie to OK,ale jak pan paweł Ci kazał wyrzucić jakieś to nie znaczy że trzeba się zrażać i na tym poprzestać,moim zdaniem królowi nie należy nawet sugerować co ma robić.Ma On swoje kryteria jak każdy z nas i nikt z nas nie jest doskonały,dla jednego coś jest chiciorem,a dla drugiego zwykłą klatką,chiciory to są na fotoferia pl. i ten nasz wysoki poziom na garnku to amatorszczyzna w porównaniu z fotoferia,jakby przeniósł kryteria z fotoferii tu do nas to 99% zdjęć z wysokiego poziomu należałoby wywalić w kosmos,więc traktujmy go jako amatorski wysoki poziom na garnku
25 lipca 2011, 10:34

takos Moje wypowiedzi nie pojawiają się

wysoki poziom na garnku to amatorszczyzna w porównaniu z fotoferia,jakby przeniósł kryteria z fotoferii tu do nas to 99% zdjęć z wysokiego poziomu należałoby wywalić w kosmos,więc traktujmy go jako amatorski wysoki poziom na garnku

nowy moderator?
ty juz sobie to forum zawłaszczasz powoli

chwilami rozumiem ojca założyciela :)
czasem chęć utrzymania normalnego poziomu moze przypominać kopanie się mułem
przeciez ty tylko czasem udajesz taką smieszną pokorę a tak naprawdę wykłócasz sie ze wszystkimi i o wszystko.

KOPANIE SIE Z MUŁEM

(trzeba jednak uczciwie przyznac ze zrobiłeś się troszkę mniej bezwstydny jesli chodzi o to forum i to mnie nawet zadawala. Po to tu wchodziłem zeby popatrzeć na fajne obrazki. Chciałbym żeby to miejsce nadal było wyjątkowe. Sami tego nie psujmy. No przecież jestes z wysokiego poziomu, nie? )
25 lipca 2011, 10:47

[author]arw10
A dlaczego tą moją wypowiedź z obłudnikiem wzięłaś akurat do siebie ???!!!,może ja Ciebie nie miałem na myśli.

mam wrażenie, że używasz słów, których znaczenia nie bardzo pojmujesz:
Wikipedia - Hipokryzja (od gr. ὑπόκρισις hypokrisis, udawanie) – fałszywość, dwulicowość, obłuda. Zachowanie lub sposób myślenia i działania charakteryzujący się niespójnością stosowanych zasad moralnych. Udawanie serdeczności, szlachetności, religijności, zazwyczaj po to, by wprowadzić kogoś w błąd co do swych rzeczywistych intencji i czerpać z tego własne korzyści.

ja wiem kogo miałeś na myśli (tego kogoś kto ośmielił się nie pochwalić twoje pracy)

Jeśli masz
swoje foty na wysokim poziomie to OK,ale jak pan paweł Ci kazał wyrzucić jakieś to nie znaczy że trzeba się zrażać i na tym poprzestać,moim zdaniem królowi nie należy nawet sugerować co ma robić.

król Paweł nic mi nie kazał - to 1, a 2 - "wrzucić" nie znaczy "wyrzucić" - nie czytasz tekstu ze zrozumieniem

Ma On swoje kryteria jak każdy z nas i nikt z nas nie
jest doskonały,dla jednego coś jest chiciorem,a dla drugiego zwykłą klatką,chiciory to są na fotoferia pl. i ten nasz wysoki poziom na garnku to amatorszczyzna w porównaniu z fotoferia,jakby przeniósł kryteria z fotoferii tu do nas to 99% zdjęć z wysokiego poziomu należałoby wywalić w kosmos,więc traktujmy go jako amatorski wysoki poziom na garnku

nawet amatorskie zdjęcie musi mieć jakiś poziom skoro chce jego autor pretendować do miana artysty-amatora i WRZUCAĆ swoje prace na forum "WYSOKI POZIOM"
25 lipca 2011, 11:12

takos:
wysoki poziom na garnku to amatorszczyzna w porównaniu z fotoferia,jakby przeniósł kryteria z fotoferii tu do nas to 99% zdjęć z wysokiego poziomu należałoby wywalić w kosmos,więc traktujmy go jako amatorski wysoki poziom na garnku

nowy moderator?
ty juz sobie to forum zawłaszczasz powoli

chwilami rozumiem ojca założyciela :)
czasem chęć utrzymania normalnego poziomu moze przypominać kopanie się mułem
przeciez ty tylko czasem udajesz taką smieszną pokorę a tak naprawdę wykłócasz sie ze wszystkimi i o wszystko.

KOPANIE SIE Z MUŁEM

(trzeba jednak uczciwie przyznac ze zrobiłeś się troszkę mniej bezwstydny jesli chodzi o to forum i to mnie nawet zadawala. Po to tu wchodziłem zeby popatrzeć na fajne obrazki. Chciałbym żeby to miejsce nadal było wyjątkowe. Sami tego nie psujmy. No przecież jestes z wysokiego poziomu, nie? )

Ja Ci napisałem,że na Twój jad nie będe odpowiadał,patrz człowieku w lustro i potem oceniaj innych kupe w Tobie rozgoryczenia
25 lipca 2011, 12:00

stokrop:
[author]arw10
A dlaczego tą moją wypowiedź z obłudnikiem wzięłaś akurat do siebie ???!!!,może ja Ciebie nie miałem na myśli.

mam wrażenie, że używasz słów, których znaczenia nie bardzo pojmujesz:
Wikipedia - Hipokryzja (od gr. ὑπόκρισις hypokrisis, udawanie) – fałszywość, dwulicowość, obłuda. Zachowanie lub sposób myślenia i działania charakteryzujący się niespójnością stosowanych zasad moralnych. Udawanie serdeczności, szlachetności, religijności, zazwyczaj po to, by wprowadzić kogoś w błąd co do swych rzeczywistych intencji i czerpać z tego własne korzyści.

ja wiem kogo miałeś na myśli (tego kogoś kto ośmielił się nie pochwalić twoje pracy)

Jeśli masz
swoje foty na wysokim poziomie to OK,ale jak pan paweł Ci kazał wyrzucić jakieś to nie znaczy że trzeba się zrażać i na tym poprzestać,moim zdaniem królowi nie należy nawet sugerować co ma robić.

król Paweł nic mi nie kazał - to 1, a 2 - "wrzucić" nie znaczy "wyrzucić" - nie czytasz tekstu ze zrozumieniem

Ma On swoje kryteria jak każdy z nas i nikt z nas nie
jest doskonały,dla jednego coś jest chiciorem,a dla drugiego zwykłą klatką,chiciory to są na fotoferia pl. i ten nasz wysoki poziom na garnku to amatorszczyzna w porównaniu z fotoferia,jakby przeniósł kryteria z fotoferii tu do nas to 99% zdjęć z wysokiego poziomu należałoby wywalić w kosmos,więc traktujmy go jako amatorski wysoki poziom na garnku

nawet amatorskie zdjęcie musi mieć jakiś poziom skoro chce jego autor pretendować do miana artysty-amatora i WRZUCAĆ swoje prace na forum "WYSOKI POZIOM"

Na całe szczęście nie ty tu decydujesz co ma być na forum,choć z Takosem jesteście jak Bogowie albo się za takich uważacie i wywieracie presje na panu Pawle
25 lipca 2011, 12:03

arw10:
Na całe szczęście nie ty tu decydujesz co ma być na forum,choć z Takosem jesteście jak Bogowie albo się za takich uważacie i wywieracie presje na panu Pawle

1. jak to robimy? (zmiana tematu, znów brak zrozumienia tekstu pisanego)
nigdy nie było to moim zamiarem (wywieranie presji), takos dobrze określił "KOPANIE SIE Z MUŁEM"...ty nie kumasz nic z tego co piszę ja ani co pisze takos, może cofnij się i poczytaj wszystkie wpisy? tylko błagam, czytaj uważnie! może w ten sposób zrozumiesz genezę (czynniki, które złożyły się na powstanie i rozwój czegoś) powstania całego wątku "wysoki poziom" - Nazwa zobowiązuje !!!" - ??? ale kogo... "
2. nie zawsze dobrą obroną jest atak
3. czasem trzeba głowy użyć w innym celu jak do noszenia czapki

4. jak jeszcze raz będę chciała ci coś "prostować", to upoważniam pierwszą osobę z brzegu żeby kopnęła mnie w tyłek!

stokrop edytował/a ten post dnia 25.07.11 o godzinie 12:57
25 lipca 2011, 12:19

Ja Ci napisałem,że na Twój jad nie będe odpowiadał,patrz człowieku w lustro i potem oceniaj innych kupe w Tobie rozgoryczenia

raczej mnie rozbawiłeś
jak uparłeś się na to forum i nie chcesz już innego to ja spadam
trudno :)
25 lipca 2011, 14:16

takos:

raczej mnie rozbawiłeś
jak uparłeś się na to forum i nie chcesz już innego to ja spadam
trudno :)

Czyli jednak przyznajesz,że nie możesz ścierpieć mojej osoby i moich zdjęć na forum,zawsze wiedziałem,że o to wam chodzi ze Stokrop,mimo,że król Paweł jak go nazwaliście dopuszcza moje zdjęcia to wy najchętniej moje zdjęcia wywalilibyście w kosmos.Skoro pan Paweł jest dla was królem i ten król akceptuje moje niektóre prace to zaakceptujcie to z pokorą,i przestańcie na forum robić zadymę.
25 lipca 2011, 16:15

Czyli jednak przyznajesz,że nie możesz ścierpieć mojej osoby i moich zdjęć na forum,zawsze wiedziałem,że o to wam chodzi ze Stokrop,mimo,że król Paweł jak go nazwaliście dopuszcza moje zdjęcia to wy najchętniej moje zdjęcia wywalilibyście w kosmos.Skoro pan Paweł jest dla was królem i ten król akceptuje moje niektóre prace to zaakceptujcie to z pokorą,i przestańcie na forum robić zadymę.

R. O. T. F. L. :)))))
25 lipca 2011, 16:22

stokrop:
arw10:

1. jak to robimy? (zmiana tematu, znów brak zrozumienia tekstu pisanego)
nigdy nie było to moim zamiarem (wywieranie presji), takos dobrze określił "KOPANIE SIE Z MUŁEM"...ty nie kumasz nic z tego co piszę ja ani co pisze takos, może cofnij się i poczytaj wszystkie wpisy? tylko błagam, czytaj uważnie! może w ten sposób zrozumiesz genezę (czynniki, które złożyły się na powstanie i rozwój czegoś) powstania całego wątku "wysoki poziom" - Nazwa zobowiązuje !!!" - ??? ale kogo... "
2. nie zawsze dobrą obroną jest atak
3. czasem trzeba głowy użyć w innym celu jak do noszenia czapki

4. jak jeszcze raz będę chciała ci coś "prostować", to upoważniam pierwszą osobę z brzegu żeby kopnęła mnie w tyłek!

stokrop edytował/a ten post dnia 25.07.11 o godzinie 12:57

Jaka zmiana tematu z Takosem znaleźliście sobie kozła ofiarnego i nic nie robicie tylko atakujecie moją galerie i chcecie wymóć na panu Pawle żeby wywalał moje fotki i bazujecie na tym,że macie z nim jakieś znajomości,a twierdze tak dlatego,że kiedy coś napisałem Takosowi to pan Paweł mnie upomniał,a na wasze zajadłe ataki nie reagował,po za tym sama stwierdzłaś,że pan Paweł zasugerował Ci,abyś usuneła swoje zdjęcia,wiesz moje i nie tylko wywala bez żadnych skrupułów,więc masz jakieś fory u niego i na tym bazujesz.Wy z Takosem jesteście dla mnie zwykli zadymiarze i cechuje was to,że się uważacie za lepszych od innych i wręcz upajacie się tym,że zniżyłem ton,mnie było stać na przeprosiny,ale was na to nigdy nie będzie stać wy macie satysfakcję kiedy macie przewagę nad swoją ofiarą.
25 lipca 2011, 16:25

Konto usunięte Moje wypowiedzi nie pojawiają się

Arw 10 bredzisz bredzisz bredzisz,
Pawel to juz pewnie ma dosc jak nan stop wklejasz fotki na forum,
Powiedz jakim kryterjom sie kierujesz gdy wklejasz do galerii zdjecie nie ostre, ktore w portretach raczej jest podstawa, czesto sie powtarzaja u ciebie kadry...

Jak na garnku nie ma dobrych zdjec to slepy jestes, tu sa zdjecia nominowane, do roznych konkursow, lareaci tez sie znajda, wiem, ale ze nie ktorzy moga sobie nie zyczyc rozglosu nie podaje nickow...

Arw. przeniesz sie na super bajeczna galerie o nazwie nasza klasa tam bedziesz mial extra fotki :) albo pzrestan bredzic...

Myslisz ze moderatorowi nie nuzy sie non stop usuwanie twoich zdjec?
ogarnac sie trzeba mistrzem nie jestes...

bez obrazy ale ciezko ci bedzie podniesc poprzeczke jak wszystkie albo nie mal wszystkie swoje zdjecia uwazasz za kokosowe....

huberto edytował/a ten post dnia 25.07.11 o godzinie 18:52
25 lipca 2011, 18:46

arw
czytaj co piszesz, bo powoli robisz z siebie cudaka
odpuść troszkę usiądź i pomyśl

to prawda że stałeś sie synonimem wszystkich tych nieskromnych pakujących się na afisz

"nie leź na afisz jak nie potrafisz"

i wyglada to na atak personalny

ale ty się o to prosisz, i masz przy tym tyyyyle wdzięku :)

zamiast sie kłócić popracuj nad pracami :) (fajnie wyszło)
25 lipca 2011, 19:54

huberto:
Powiedz jakim kryterjom sie kierujesz gdy wklejasz do galerii zdjecie nie ostre, ktore w portretach raczej jest podstawa, czesto sie powtarzaja u ciebie kadry...

Jak na garnku nie ma dobrych zdjec to slepy jestes, tu sa zdjecia nominowane, do roznych konkursow, lareaci tez sie znajda, wiem, ale ze nie ktorzy moga sobie nie zyczyc rozglosu nie podaje nickow...

Arw. przeniesz sie na super bajeczna galerie o nazwie nasza klasa tam bedziesz mial extra fotki :) albo pzrestan bredzic...

bez obrazy ale ciezko ci bedzie podniesc poprzeczke jak wszystkie albo nie mal wszystkie swoje zdjecia uwazasz za kokosowe....

Huberto powiększ sobie swojego piłkarza i się mu przyjrzyj jest nieostry i rozmyłeś sztucznie tło,ale zrobiłeś to totalnie nieudolnie dookoła postaci widać konsekwencje złej obróbki i ty widzisz coś u mnie,a u siebie nie i jakoś ci moderator nie wywalił tego zdjęcia i innych też,masz super kryteria ale do swoich prac.Czy wy wszyscy myślicie,że się tu pcham na ten poziom,noszę się z zamiarem wyżucenia wszystkich swoich zdjęć z tego forum i nie dodam więcej żadnej fotki i mam nadzieję że wielu poczuje z tego powodu satysfakcję
25 lipca 2011, 20:16

takos:
arw

to prawda że stałeś sie synonimem wszystkich tych nieskromnych pakujących się na afisz

Takos ja was na argumenty pokonałem bo przeczyliście samym sobie i opuszczam te forum z podniesioną głową,nic nie jest w stanie zachwiać mojej równowagi bo nie przejmuje się wogóle niektórymi osobami.Życzę wszystkim dobrych ujęć i jak najwięcej zdjęć na wysokim poziomie,nie mam do nikogo urazy,pozdrawiam wszystkich.
25 lipca 2011, 20:22

opuszczasz? :)
nie o to mi chodziło
wstawiaj co 20 zdjecie - wybieraj
juz cie lubię :)
fajny chłop jesteś
25 lipca 2011, 20:25

takos:
nie o to mi chodziło
fajny chłop jesteś

Dziękuje za miłe słowa,ale ja na garnek wstawiam zdjęcia według mnie dobre zaznaczam,że według mnie i tak też jest z fotoforum wysoki poziom i jak mi pan Paweł wywali to OK,natomiast muszę przyznać,trochę jestem znudzony i garnkiem i wysokim poziomem i już mnie to nie bawi,wiem,że artystą nie zostanę bo do tego trzeba mieć kasę i jakby powołanie,ale czerpie dużo radości z tego hobby,a w przyszłości to i może będe robił tylko zdjęcia na pamiątke.
25 lipca 2011, 20:43

takos:
nie o to mi chodziło
fajny chłop jesteś

Dziękuje za miłe słowa,ale ja na garnek wstawiam zdjęcia według mnie dobre zaznaczam,że według mnie i tak też jest z fotoforum wysoki poziom i jak mi pan Paweł wywali to OK,natomiast muszę przyznać,trochę jestem znudzony i garnkiem i wysokim poziomem i już mnie to nie bawi,wiem,że artystą nie zostanę bo do tego trzeba mieć kasę i jakby powołanie,ale czerpie dużo radości z tego hobby,a w przyszłości to i może będe robił tylko zdjęcia na pamiątke.
25 lipca 2011, 20:43

arw10:

.....wiem,że artystą nie zostanę bo do tego trzeba mieć kasę i jakby powołanie,ale czerpie dużo radości z tego hobby,a w przyszłości to i może będe robił tylko zdjęcia na pamiątke.

zmiana tematu! i to mnie cieszy :)
jakby powołanie? chyba przede wszystkim powołanie=talent, kasy tak naprawdę nie potrzeba dużej, wiele pomocnych narzędzi można zrobić samemu takich jak snoot, odbłyśnik stosowany do lampy przy makro, strap i mam zamiar zrobić sobie softboks)
to, że czerpiesz z tego hobby dużo radości to bardzo się chwali i trzymaj tak dalej :)
25 lipca 2011, 20:57

huberto:

Huberto chciałem wywalić swoje fotki z wysokiego poziomu,ale nie chcą się wywalać i nie wiem dlaczego,ale jak nie uda mi się samemu to poproszę o to pana Pawła,moja ostatnia fotka jest nieostra i dziękuje Ci za podpowiedź.
25 lipca 2011, 21:00

stokrop:
arw10:

.....wiem,że artystą nie zostanę bo do tego trzeba mieć kasę i jakby powołanie,ale czerpie dużo radości z tego hobby,a w przyszłości to i może będe robił tylko zdjęcia na pamiątke.

jakby powołanie? chyba przede wszystkim powołanie=talent, kasy tak naprawdę nie potrzeba dużej, wiele pomocnych narzędzi można zrobić samemu takich jak snoot, odbłyśnik stosowany do lampy przy makro, strap i mam zamiar zrobić sobie softboks)
to, że czerpiesz z tego hobby dużo radości to bardzo się chwali i trzymaj tak dalej :)

Niestety kase też trzeba mieć bo moje obiektywy na śrube sie mylą z ostrością,a i same nie są wzorem ostrości,poza tym zawodowcy to i podróżnicy szukają miejsc i światła i potrafią godzinami czekać na światło,a i tygodniami.Więc ja jako amator nie zamierzam całego czasu poświęcać na hobby.
25 lipca 2011, 22:05

arw10:
stokrop:
arw10:

Niestety kase też trzeba mieć bo moje obiektywy na śrube sie mylą z ostrością,a i same nie są wzorem ostrości,poza tym zawodowcy to i podróżnicy szukają miejsc i światła i potrafią godzinami czekać na światło,a i tygodniami.Więc ja jako amator nie zamierzam całego czasu poświęcać na hobby.

Powołanie to wyjątkowy talent i wtedy jest artyzm,w innym przypadku jest się rzemieślnikiem albo hobbiarzem
25 lipca 2011, 22:09

Arw 10 daj spokoj nie wywalaj, wyluzuj troche...
proponowal bym prowadzic luzna pogawadke.. :)
a tu nagle zbyt duzo ludzi bierze to powaznie do siebie...
wiem wiem z tym sportem cuda nie sa konie mam chyba lepsze...
to sa kropy wszystko robione na 3200 i uwierz mi na slowo ze umnie puszka szumi na 3200 jak baltyk w pazdzierniku :)
wycisnaolem to co dalem rade jak cos cie gryzie to wywale...
tez sadze ze rowny chlop z ciebie, wiec moze gaworzmy na temat zdjec ktore wstawilismy, ja bardzo sie ciesze ze zajrzales do mnie i dzieki temu mam jasnosc sytuacji...
tak sie skalada ze wlasnie wrocilem z meczu i mam kilka gniotow, chetnie wyslucham twoich i innych opinni na temat zdjec, ktore nie bawem wkleje...
moze w przyszlosci bysmy zrobili jakis zlot o nazwie wysoki poziom piwo kiebasa i aparatow kilka? :)
ps. dzieki za przedluzenie watku

edit
A i ARW10 w zyciu nie rozmywalem sztucznie tla, nawet nie wiem o co w tych zabiegach chodzi... powagahuberto edytował/a ten post dnia 25.07.11 o godzinie 22:13
25 lipca 2011, 22:11

fzpablo Moje wypowiedzi nie pojawiają się

Witajcie.
Pytacie czy dalej moderuje - odpowiadam TAK
pytacie czy kasuje posty - Odpowiadam NIE - kazdy ma prawo wypowiedzi. Zaznaczam jednak aby panowala wsrod nas kultura osobista i jak narazie swietnie nam to wychodzi. W przypadku kiedy zaczna sie jakies wielkie HALO to zaczne sie zastanawiac na kasowniem postow. Puki co jest sympatycznie i niech tak zostanie.
Pytacie czy jest bossem - odpowiadam NIE - to forum nalezy do wszystkich i kazdy moze sie wypowiedziec na temat zdjecia, kazdy moze mi przeslac linka z prosba o usuniecie danego zdjecia (koniecznie z uzasadnieniem) Wtedy ja wdaje sie w dyskusje z wlascicielem zdjecia i podejmujemy decyzje.
25 lipca 2011, 22:40

huberto:
Arw 10 daj spokoj nie wywalaj, wyluzuj troche...
proponowal bym prowadzic luzna pogawadke.. :)
a tu nagle zbyt duzo ludzi bierze to powaznie do siebie...
wiem wiem z tym sportem cuda nie sa konie mam chyba lepsze...
to sa kropy wszystko robione na 3200 i uwierz mi na slowo ze umnie puszka szumi na 3200 jak baltyk w pazdzierniku :)
wycisnaolem to co dalem rade jak cos cie gryzie to wywale...
tez sadze ze rowny chlop z ciebie, wiec moze gaworzmy na temat zdjec ktore wstawilismy, ja bardzo sie ciesze ze zajrzales do mnie i dzieki temu mam jasnosc sytuacji...
tak sie skalada ze wlasnie wrocilem z meczu i mam kilka gniotow, chetnie wyslucham twoich i innych opinni na temat zdjec, ktore nie bawem wkleje...
moze w przyszlosci bysmy zrobili jakis zlot o nazwie wysoki poziom piwo kiebasa i aparatow kilka? :)
ps. dzieki za przedluzenie watku

edit
A i ARW10 w zyciu nie rozmywalem sztucznie tla, nawet nie wiem o co w tych zabiegach chodzi... powagahuberto edytował/a ten post dnia 25.07.11 o godzinie 22:13

Huberto sorki,ale to chyba garnek robi jakby pikselizację wokół postaci i wygląda to jakby była obróbka,a może to defekt wyostrzania do końca nie wiem.
25 lipca 2011, 22:49

fzpablo:
Witajcie.
Pytacie czy dalej moderuje - odpowiadam TAK
pytacie czy kasuje posty - Odpowiadam NIE - kazdy ma prawo wypowiedzi. Zaznaczam jednak aby panowala wsrod nas kultura osobista i jak narazie swietnie nam to wychodzi. W przypadku kiedy zaczna sie jakies wielkie HALO to zaczne sie zastanawiac na kasowniem postow. Puki co jest sympatycznie i niech tak zostanie.
Pytacie czy jest bossem - odpowiadam NIE - to forum nalezy do wszystkich i kazdy moze sie wypowiedziec na temat zdjecia, kazdy moze mi przeslac linka z prosba o usuniecie danego zdjecia (koniecznie z uzasadnieniem) Wtedy ja wdaje sie w dyskusje z wlascicielem zdjecia i podejmujemy decyzje.

Panie Pawle jak któreś moje zdjęcie jest do kitu to niech pan śmiało je usunie z forum
25 lipca 2011, 22:54

arw10:
takos:
arw

Takos ja was na argumenty pokonałem bo przeczyliście samym sobie i opuszczam te forum z podniesioną głową,nic nie jest w stanie zachwiać mojej równowagi bo nie przejmuje się wogóle niektórymi osobami.Życzę wszystkim dobrych ujęć i jak najwięcej zdjęć na wysokim poziomie,nie mam do nikogo urazy,pozdrawiam wszystkich.

Żle się wyraziłem nie przejmuje się niektórymi wypowiedziami,ale nie osobami
25 lipca 2011, 23:01

ARW - jezeli bedzie do kitu to mozesz byc pewien, ze wymoderuje :) W moderowaniu jestem profesjonalista hehehe
25 lipca 2011, 23:14

hehe :)
Aby moderatora teraz tylko nie zasypali linkami :)
25 lipca 2011, 23:19

huberto:
hehe :)
Aby moderatora teraz tylko nie zasypali linkami :)

zycie pokaze :)
25 lipca 2011, 23:55

http://www.fotoferia.pl/photo/32243/s/najnowsze/c/0/p/0
Jak zobaczyłem to zdjęcie to uświadomiłem sobie gdzie jestem jako fotograf !!!,mogę tylko pomarzyć o takim ujęciu
Być może gość wszedł ze statywem na wysoką górę i w nagrode dostał piękne światło i wspaniałą perspektywę bo chmury lub mgła przysłoniły mu ziemię i on za perspektywe ma niebo.Może też ich było dwóch lub działali w zespole co jest jeszcze lepsze bo co dwie głowy to nie jedna.

arw10 edytował/a ten post dnia 26.07.11 o godzinie 11:30
26 lipca 2011, 08:52

Wywaliłem śmieci ze swojej galerii,dziękuje wszystkim za podpowiedzi,jestem przewrażliwiony i odebrałem to jako atak,sorki.
28 lipca 2011, 23:00