Wysoki Poziom - Dyskusje

« Dyskusje

Wysoki poziom !!!

arw10 Wysoki poziom !!!

Dla mnie to oczywiste,że wysoki poziom odnosi się do garnka,bo zdecydowana większość na garnku to amatorzy,wysoki poziom to jest np.w Nationale Geografic i my wszyscy się do niego umywamy

arw10 edytował/a ten post dnia 09.07.11 o godzinie 21:25
9 lipca 2011, 21:24

optus Wysoki poziom !!!

Czas robi swoje. Taka dyskusja świadczy ze w garnkowicze okrzepli i nie koniecznie w garnku musi wrzeć a na dyskusję może i czas. Może komuś się wreszcie uda opisać, zdefiniować; Co to jest dobre zdjęcie !!?? Wtedy nie będzie problemu określić wysokość ' poprzeczki" Wysokiego poziomu" Zostawmy klasyfikacje amator, zawodowiec, bo to sprawa czysto materialna. Sądzę że 90 parę % tu ( w/na garnku / jak kto woli) to ludzie którzy tracą a nie zarabiają na pasji fotografowania. Liczę się inne wartości wiedza, doświadczenie i.... itd, sporo tego by było wyliczać. Mimo wszystko to sztuka tworzenie też.
Macie Panowie arw10, huberto że tym czasem...... (((( jakiś poziom obowiązuje )))...
9 lipca 2011, 22:13

arw10 Wysoki poziom !!!

Zauważyłem,że każdy widzi inaczej i nie da się określić tak do końca,różny skład wybierze za najlepsze inne zdjęcie !!!!!!!,natomiast poza dyskusją są zdjęcia które zmieniają ludzi,a nawet i świat i nie są to zdjęcia dobre technicznie !!!!,ale ktoś jest tam gdzie trzeba,tak było z uciekającą nagą wietnamką,gdzie ktoś na pierwszym planie ma ucięte nogi,dla mnie liczy się też tytuł i opis,który by zmusił ludzi do refleksji np. nad sensem życia bo to prawda jest najceniejsza,a prawda to zazwyczaj rewolucja w myśleniu i pozbyciu się schematycznego myślenia,reguły nieraz trzeba łamać także w fotografii,dla mnie liczy się klimat mam nieraz gdzieś reguły.Powiem tak świat zgłupiał na topie są plastikowe portrety co dla mnie jest debilizmem,w muzyce też jest debilizm,kipi sexem,w filharmoniach gra się starych geniuszy bo uwcześni kompozytorzy robią głupoty dla kasy,a kiedyś dzieła rodziły się w bólach porodowych,taka tendencja jest teraz wszechobecna i to jest smutne,świat ginie !!!!!!!!!
10 lipca 2011, 01:54

arw10 Wysoki poziom !!!

Hubercie ja nie jestem doskonały wklejam zdjęcia wedłud własnych kryteriów i nie mam pretesji,że ktoś mi wytyka moją niedoskonałość po to jest moderator,żeby wyrzucał zdjęcia,dzięki Ci za krytykę bo to dla mnie jest pouczenie,żeby nie robić tych błędów w przyszłości,mnie chodzi o to,że przechodzą na wysokim poziomie zdjęcia beznadziejne jak np,pejzaż z odbitym drzewem sss76
http://www.garnek.pl/sss76/15879773/czekanie
takich zdjęć beznadziejnych jest na forum mnóstwo i co ciekawe do nich się nikt nie przyczepia i to mnie zastanawia

arw10 edytował/a ten post dnia 11.07.11 o godzinie 07:08
11 lipca 2011, 07:04

fzpablo Wysoki poziom !!!

arw10:
Hubercie ja nie jestem doskonały wklejam zdjęcia wedłud własnych kryteriów i nie mam pretesji,że ktoś mi wytyka moją niedoskonałość po to jest moderator,żeby wyrzucał zdjęcia,dzięki Ci za krytykę bo to dla mnie jest pouczenie,żeby nie robić tych błędów w przyszłości,mnie chodzi o to,że przechodzą na wysokim poziomie zdjęcia beznadziejne jak np,pejzaż z odbitym drzewem sss76
http://www.garnek.pl/sss76/15879773/czekanie
takich zdjęć beznadziejnych jest na forum mnóstwo i co ciekawe do nich się nikt nie przyczepia i to mnie zastanawia

arw10 edytował/a ten post dnia 11.07.11 o godzinie 07:08

temu zdjeciu sie przygladne i pewnie je wymoderuje. Ale wracajac do Ciebie to ponownie umiesciles podobny kadr. Mam tu na mysli maki.
11 lipca 2011, 11:44

arw10 Wysoki poziom !!!

Do Huberto,nie przyglądałeś się uważnie bo zdjęcia nie są te same tylko podobne
11 lipca 2011, 17:14

arw10 Wysoki poziom !!!

Mnie nie działa na nerwy i po co to mięso,zauważ,że to zdjęcie ostatnie z makami sam usunołem i może i inne usune bo ja lubie krytyke
11 lipca 2011, 19:24

arw10 Wysoki poziom !!!

Hubercie nie mam nic do Twoich zdjęć są dobre i bardzo dobre,miłego dnia
12 lipca 2011, 06:55

Konto usunięte Wysoki poziom !!!

Chłopaki arw i huberto , fajnie Was sie czyta ...pozdrawiam ;))))
15 sierpnia 2011, 03:23

Jeżeli moje zdjęcia, które tu dodaję nie są wg Was na wysokim poziomie to mówcie wprost, które i usuwajcie. Z góry dziękuję. Pozdrawiam
18 sierpnia 2011, 09:29

takos Wysoki poziom !!!

zamiast bić tu piane , pogapcie n to co jest na forum i dopiszcie komentarz (krytyczny)
oczyśćmy to miejsce z fotek przypadkowych i tych do rodzinnego albumu.
Zawsze po moim krytycznym komentarzu urazony NARCYZ szuka w mojej galerii (przyznaje ze przez małe G) okazji do zemsty. Nie można tego zrobic razem? Podpowiedzmy Pawłowi
25 sierpnia 2011, 23:08

takos Wysoki poziom !!!

odpowiedź na wiadomość:
takos ======
rzeczywiscuie jesteś idiotą
(nikt przecież nie widział naszej korespondencji)
mogłeś zachować TWARZ ale chyba masz naprawde potrzbę jakiejś terapii
zal mi ciebie ale nie mma juz czasu i siły zajmowaniasie twoją osobą
co mogłem to zrobiłem
zapominam że istniejesz
a miełeś u mnie szansę
juz wiecej nie zareaguję na twoje listy
żal mi ciebie

arw10

arw10 28 min. temu usuń | blok.

Wyzwałeś mnie kilka razy i pokazałeś swoją prawdziwą twarz,gratuluje !!!,wydałeś tym świadectwo o sobie,a po mnie to spłyneło jak po kaczce.Ty chciałeś dopomóc mnie,ty sobie pomóż i idż do psychologa bo Ci nerwy puszczają,a to oznaka,że masz problem z goryczą !!!

odp.

odpowiedź na wiadomość:
takos ======
juz dość
chciałem ci pomóc ale jestes IDOTĄ który niczego normalnego nie przyjmuje do wiadomości piszę na priv żeby nie nadwyrężać twojego JA. Jestes nieskrony mam twoje, ja głeboko w d...
ty chyba naprawdę nie rozumiesz co to znaczy dobry produkt (uproszczenie - zeby łatwiej ci było pojąć). Jest wiecej takich durniów (na pociechę) bo twoje zdjęcia wstawiane są na forum są naprawdę na srednim poziomie.. jakbym był tak pretensjonalny jak to moje zdjecia (wszystkie) znalazły by sie na forum "wysoki poziom" . To je4st dla was jakaś psychoterapia, dowartosciowanie swojego ja. TYMCZASEM FORUM JEST DLA DOBRYCH ZDJĘĆ A NIE DLA DOBRYCH OPERATORÓW APARATÓW

arw10

arw10 12 godz. temu usuń | blok.

Dla mnie jesteś obłudnikiem bo przyczepiłeś się tylko do mojej osoby choć na forum wysoki poziom mógłbyś się przyczepić spokojnie do innych bo są tam prace dużo gorsze od moich,ale tobie nie chodzi o dobro forum wysoki poziom !!!,ty tam pijesz cały czas do mnie,powiem Ci,Ze ciebie guzik powinno interesować jakie ja fotki wstawiam bo to nie twoja sprawa.Sam jesteś zadufany w sobie i należysz do tych co ocaniają innych a broń Boże siebie,masz prawo napisać,że moja fotka nie nadaje się na wysoki poziom,ale ty nie możesz mnie zmuszać co mam wstawiać bo nie jesteś moderatorem ani mojej galerii,ani wysokiego poziomu.Robisz z siebie Boga,a dlaczego to ja mam się akurat sugerować twoją opinią a nie innych czy ty jesteś lepszy od innych.

odp.

arw10

arw10 14 godz. temu usuń | blok.

Być może nie będe wogóle dodawał zdjęć na wysoki poziom choć powinna mnie interesować tylko opinia moderatora,ale to po to żeby zrobić Ci przyjemność bo cały czas gryzie Cię mój komentarz pod twoim zdjęciem,choć ja dawno zapomniałem wasze ataki,miłego dnia

takos =============
no to nie dodawaj i przestań pajacować
zrób dobre zdjecie wstaw dla naszej wspólnej radości
te mniej fajne zachowaj dla siebie
nie rób wiochy ni nie brudź tego forum
i nie udawaj ze nic nie kumasz
ile mozna ci tłumaczyć ?
masz jakiś problem?

takos edytował/a ten post dnia 26.08.11 o godzinie 23:22
26 sierpnia 2011, 23:10

arw10 Wysoki poziom !!!

Brawo Takos,proponuje Ci,żebyś swoją gorycz jeszcze wylał gdzieś na całą Polskę.
26 sierpnia 2011, 23:53

stokrop Wysoki poziom !!!

arw10:
Brawo Takos,proponuje Ci,żebyś swoją gorycz jeszcze wylał gdzieś na całą Polskę.

Arw, ty jednak jesteś ciemny....
27 sierpnia 2011, 22:38

arw10 Wysoki poziom !!!

Byłem pewny Stokrop,że zabierzesz głos,przecież zawsze z Takosem działacie w duecie.Możecie mnie tu zwymyślać ile chcecie,ale to pokazuje waszą słabość,ubliżanie to jest cecha prostaków,którym trzeba przyznawać racje bo jak nie to cię zlinczują.Zacytuje Takosa,który pisze do mnie ;a miełeś u mnie szansę; Wielmożny pan Takos daje szanse,pycha wyrosła ci ponad głowe.Szanse Takosie to daje Bóg,a od Ciebie to można się nauczyć tylko chamstwa,może jakieś pojęcie o fotografi masz,ale jako człowiek to sam musisz sie bardzo dużo nauczyć,kultura osobista jest u Ciebie na poziomie jaskiniowców.Tobie i Stokrop coś się pomieszało w głowie i chcecie decydować co mam robić,wasze niedoczekanie !,jesteście towarzystem wzajemnej adoracji.Myśle,że więcej nie będe zabierał głosu i potraktuje was jak powietrze.

arw10 edytował/a ten post dnia 27.08.11 o godzinie 23:55
27 sierpnia 2011, 23:22

takos Wysoki poziom !!!

na następne "Poraje" postaram sie przyjechać
JESTEM NAPRAWDĘ CIEBIE CIEKAW !
poznamy sie
znam tam kilku ludzi zostaw jakiś ślad - poznamy się
pogadamy o fotografii

napisz czy będziesz

ja wiem ze to daleko ale postaram się
27 sierpnia 2011, 23:46

arw10:
Byłem pewny Stokrop,że zabieżesz głos,przecież zawsze z Takosem działacie w duecie.

oczywiście, a także w duecie z innymi (patrz na inne posty)

>Możecie mnie tu zwymyślać ile chcecie,ale to pokazuje waszą słabość,ubliżanie to jest >cecha prostaków,którym trzeba przyznawać racje bo jak nie to cię zlinczują.

czy ja cię zwymyślałam? ja tylko napisałam, że nie kumasz nic z tego co się pisze (patrz inne posty)

>Człowiek,który ma wartość sam w sobie,szanuje też zdanie innych,człowiek słaby musi się >dowartościowywać przez pokazywanie wyższości.

otóż to! to ty nie szanujesz zdania innych i przez to prowokujesz do pisania wyrazów, które mogą cię zaboleć bądź urazić, (patrz inne posty)

więcej skromności
27 sierpnia 2011, 23:48

arw10 Wysoki poziom !!!

takos:
poznamy sie
pogadamy o fotografii

napisz czy będziesz

Wyzwałeś mnie i ty chcesz sobie ze mną pogadać,myślisz,że masz prawo ubliżać,a potem sobie rozmawiać jakby się nic nie stało.
28 sierpnia 2011, 00:03

arw10 Wysoki poziom !!!

stokrop:
arw10:
Byłem pewny Stokrop,że zabieżesz głos,przecież zawsze z Takosem działacie w duecie.

oczywiście, a także w duecie z innymi (patrz na inne posty)

>Możecie mnie tu zwymyślać ile chcecie,ale to pokazuje waszą słabość,ubliżanie to jest >cecha prostaków,którym trzeba przyznawać racje bo jak nie to cię zlinczują.

czy ja cię zwymyślałam? ja tylko napisałam, że nie kumasz nic z tego co się pisze (patrz inne posty)

>Człowiek,który ma wartość sam w sobie,szanuje też zdanie innych,człowiek słaby musi się >dowartościowywać przez pokazywanie wyższości.

otóż to! to ty nie szanujesz zdania innych i przez to prowokujesz do pisania wyrazów, które mogą cię zaboleć bądź urazić, (patrz inne posty)

więcej skromności

To powiec dlaczego ja się nie dałem sprowokować choć zostałem wyzwany i nie odpowiedziałem tym samym.Ja sznuje zdanie ludzi,ale nie zamierzam wszystkim przytakiwać zwłaszcza uzurpatorm.
28 sierpnia 2011, 00:09

arw10:
To powiec dlaczego ja się nie dałem sprowokować choć zostałem wyzwany i nie odpowiedziałem tym samym.Ja sznuje zdanie ludzi,ale nie zamierzam wszystkim przytakiwać zwłaszcza uzurpatorm.

powiedz - powiem
jak nie jak tak?
zapomniałeś co z zemsty pisałeś pod moimi pracami? i to nazywasz szacunkiem? nie usunęłam ich tak jak ty usuwasz niepochlebnych opinii pod swoimi pracami,
poza tym to nie była prowokacja tylko prawda (to co pisałam i piszę do ciebie)
jakim uzurpatorom? ! ? ! ?
28 sierpnia 2011, 00:21

takos Wysoki poziom !!!

arw10:
takos:
poznamy sie
pogadamy o fotografii

napisz czy będziesz

Wyzwałeś mnie i ty chcesz sobie ze mną pogadać,myślisz,że masz prawo ubliżać,a potem sobie rozmawiać jakby się nic nie stało.
Chciałem dobrze
i mogę jedynie snuć przypuszczenia
jesli to co robisz to jest jakis element terapii to bardzo przepraszam i wszystko odszczekuję
Na Poraje postaram się przyjechać i bedę o ciebie ( w końcu POSTAĆ)
pytał
da Bóg , poznamy się
Ba! juz wypytuje tych którzy mieli z tobą styczność i sporo wiem
Pogadamy "jak stare Polaki"
do zobaczenia
28 sierpnia 2011, 00:24

przery Wysoki poziom !!!

Skończcie wać panny i panowie, wstydu oszczędźcie. Polska patrzy.
Asanowie i Asanny, kordy do pochw schować. Ku sennej swobodzie chuć napawać Was powinna.

; )
28 sierpnia 2011, 00:30

;)

tak więc puszczam się biegiem w objęcia Morfeusza ;)
28 sierpnia 2011, 00:34

takos Wysoki poziom !!!

przery:

Skończcie wać panny i panowie, wstydu oszczędźcie. Polska patrzy.
Asanowie i Asanny, kordy do pochw schować. Ku sennej swobodzie chuć napawać Was powinna.

; )

walka o jakość
28 sierpnia 2011, 00:38

arw10 Wysoki poziom !!!

stokrop:
arw10:

powiedz - powiem
jak nie jak tak?
zapomniałeś co z zemsty pisałeś pod moimi pracami? i to nazywasz szacunkiem? nie usunęłam ich tak jak ty usuwasz niepochlebnych opinii pod swoimi pracami,
poza tym to nie była prowokacja tylko prawda (to co pisałam i piszę do ciebie)
jakim uzurpatorom? ! ? ! ?

A wyzywanie kogoś to prawda czy zemsta,a ja niektóre fotki będe dodawał do wysokiego poziomu,a wy nie rozumiecie tego,że nie wolno wam mi tego zabraniać, tego może zabronić tylko moderator,a wy tego nie umiecie zaakceptować.
28 sierpnia 2011, 08:42

arw10 Wysoki poziom !!!

takos:
arw10:
takos:
poznamy sie
pogadamy o fotografii

napisz czy będziesz

Chciałem dobrze
i mogę jedynie snuć przypuszczenia
jesli to co robisz to jest jakis element terapii to bardzo przepraszam i wszystko odszczekuję
Na Poraje postaram się przyjechać i bedę o ciebie ( w końcu POSTAĆ)
pytał
da Bóg , poznamy się
Ba! juz wypytuje tych którzy mieli z tobą styczność i sporo wiem
do zobaczenia

A jeśli nie element terapii to masz prawo wyzywać publicznie,a pogadać możemy więc do zobaczenia.
28 sierpnia 2011, 08:46

Ciekawa rozmowa :) Moze czasami warto troche wyluzowac :)
28 sierpnia 2011, 18:19

takos Wysoki poziom !!!

do zobaczenia

A jeśli nie element terapii to masz prawo wyzywać publicznie,a pogadać możemy więc do zobaczenia.

prowokujesz swoim zachowaniem
jak "odszczeknąć" to masz poukładane
a potem znów rżniesz głupa

niech do ciebie dotrze ze ty i tobie podobni narcyzi psują innym zabawę
pogap na zdjecia innych i porównuj ze swoimi
jak ci nie pomoze to ....hm ......sam nie wiem
..........idź kalibruj monitory na tym sie chyba znasz (nie jestem w stanie ocenić )
mam pewien kłopot , bo gdybyś był moim sąsiadem juz dawno dylemat wspólnie byśmy rozwiązali a tak , jak groch o ścianę, piszę te łańcuchy literek licząc na umiejetnośc czytania ze zrozumieniem. Próbowałem, delikatnie, niemalże intymnie, ale ty niczego nie przyjmujesz, twoja buta i jakaś chora duma ( a może kompleksy?) Nie pozwalają ci strawić takich informacji. Był już jeden taki (chwała mu) który ci tłumaczył z polskiego na nasze ale wymiękł. Ja do spotkania w Porajach odpuszczam (widzę ze nie dam rady)
Jesteś jak trawa - to dobra taktyka
brawo! wygrałeś możesz się ograniczać do woli!
28 sierpnia 2011, 20:29

szynszy Wysoki poziom !!!

Witam.
Kiedyś Garnek był stroną dla zwykłych "pstrykaczy", - przynajmniej tak go pamiętam.
Było więcej zabawy....teraz jak to czytam to widzę że pozostało tradycyjne "parcie na szkło"
Wprowadźmy ranking- pierwsza pięćdziesiątka zostaje reszta poza nawias.
Wszystko wtedy byłoby jasne.
To tylko takie moje przemyślenia....

29 sierpnia 2011, 17:00

takos Wysoki poziom !!!

szynszy:
Witam.
Kiedyś Garnek był stroną dla zwykłych "pstrykaczy", - przynajmniej tak go pamiętam.
Było więcej zabawy....teraz jak to czytam to widzę że pozostało tradycyjne "parcie na szkło"

nie garnek tylko jego część, celowo wybrana by za jej pomocą podnosić swoje wyczucie smaku i kompozycji i kwalifikacje
wszyscy ci którzy tego nie są w stanie pojąć są kulą u nogi tych bardziej ambitnych
nikt ci nie broni wstawiać zdjęć do garnka
widziałem tu już odbyt psa załatwiającego swoją potrzebę i martwą wronę z dziobem we flasze po wódce
pozwól ze będę bronił tego miejsca przed podobnymi
dlaczego jakoś do was nie dociera!

garnek = garnek

wstawiaj zdjecia do bólu

wysoki poziom to nie garnek
to jego część

dla tych którzy są zmęczeni chłamem
i tak wywaliłbym połowę tego co Paweł zaakceptował (widać ze konformista :D )

jak na Boga wam to tłumaczyć ?
moze zacznijcie liczyć ilość liter ?

pisze coś złego?
to ja spadam

nie potrzebny mi taki wysoki poziom gdzie byle 1 realizuje swój samozachwyt
w dodatku wystawiając na widok publiczny swoje prace jest zaskoczony krytyką i szuka zemsty

sama nazwa forum jest przekleństwem bo sciąga ludzi pretensjonalnych
chciałoby się zeby to było miejsce spotkań i wymiany doświadczeń ludzi na pewnym poziomie

a tymczasem pchają sie czesto ludzie o wybujałych ambicjach ale małej checi do pracy
jakoś nie starcza im cierpliwości i poczucia zwykłej przyzwoitości
pchają sie na rympał, na wydrę - a moze sie uda
no cóż takie plastikowe czasy mamy

a internet daje mozliwość bycia anonimowym
można bezkarnie być małym głąbem z wielkim tupetem
29 sierpnia 2011, 21:01

No i na zakonczenie trzeba powiedziec, ze
Internet uczy pokory - przynajmiej cos...
29 sierpnia 2011, 22:34

takos Wysoki poziom !!!

huberto:
No i na zakonczenie trzeba powiedziec, ze
Internet uczy pokory - przynajmiej cos...

howg!
29 sierpnia 2011, 23:07

takos:
howg!

nie czaje, co to za znak?
29 sierpnia 2011, 23:13

bea71 Wysoki poziom !!!

huberto:
takos:
howg!

nie czaje, co to za znak?

To nie znak huberto ;))) Tak mawiali Indianie, kończąc rozmowę, podsumowując swoje zdanie. Dosłownie znaczy "powiedziałem" :)))
30 sierpnia 2011, 17:56

bea71 Wysoki poziom !!!

szynszy:
Witam.

Jeśli ułatwi to moderatorowi decyzję o pozostawieniu lub wyrzuceniu z "wysokiego poziomu" jakiegoś zdjęcia, proponuję głosowanie pod zdjęciami na tym forum za pomocą + lub - Większość wygrywa ;)))
30 sierpnia 2011, 18:00

Jeśli ułatwi to moderatorowi decyzję o pozostawieniu lub wyrzuceniu z "wysokiego poziomu" jakiegoś zdjęcia, proponuję głosowanie pod zdjęciami na tym forum za pomocą + lub - Większość wygrywa ;)))

już coś podobnego proponowałam, nie przeszło ;)
30 sierpnia 2011, 19:07

takos Wysoki poziom !!!

stokrop:

już coś podobnego proponowałam, nie przeszło ;)

ludzie mają skłonności do zachowań klanowych lub gangsterskich
nawet w naszym okrągłym cyrku na wiejskiej dyscyplina głosowania (gang)
zabija uczciwy głoś zgodny z przekonaniami

znajdzie sie tylu wspierających sie klakierów że srednia wypadnie na korzyść
kazdego z paczki :) (popatrz na wpisy w stylu "wspniałe! życzę dobrej nocy" + ew. wierszyk)

zapomnij

to nie o ideę bedzie chodziło ale skuteczność KUPY,
choc pieknie swiadczy o was :)
30 sierpnia 2011, 21:23

hej. Chetnie przyjze sie tym plusom i minusom. Z pewnoscia pozwoli mi to w podjeciu decyzji. Pozdrawiam
31 sierpnia 2011, 00:06

Hej. Plusy i minusy - z pewnoscia pozwoli mi to na latwiejsze podjecie decyzji
Pozdrawiam
31 sierpnia 2011, 00:08

takos Wysoki poziom !!!

fzpablo:
Hej. Plusy i minusy - z pewnoscia pozwoli mi to na latwiejsze podjecie decyzji
Pozdrawiam

musiało by powstac cos na wzór kapituły
znając skłonność do zacietrzewienia rodaków
plusów i minusów byłoby na zamówienie dowolna ilość