[34809225]

Żaden człowiek nie jest w stanie dowiedzieć się, kim jest naprawdę.......


Czemu się przed innymi maskujemy? Czyżby dlatego, że w głębi serca wszyscy panicznie boimy się ostatecznie odsłonić?

kolejne >

hankag

hankag

archiwum

ulubieni

+ dodaj do
ulubionych

[?]

zbibike

zbibike 2 dni temu

pod maską wstydu nie widać.

czerw

czerw 2 dni temu

Jest wstanie dowiedzieć się kim jest naprawdę - tak przed samym sobą zupełnie. To nawet nie jest takie trudne, choć czasem jest niesamowicie trudne. ale ktoś, kto potrafi poczuć siebie i być sobą przed samym sobą - tak. To też kwestia kim się jest. Nie wszyscy to w ogóle potrzebują by wiedzieć, nawet nie muszą mieć potrzeby odczuwania takiej potrzeby i wcale nie muszą być nieszczerymi ludźmi. Kto zadaje sobie takie pytania i czeka kiedy odczuje odpowiedz co jest odpowiedzią którą należy potem nazwać słowami, bo jest odpowiedzią odczuć, ten już wie czy jest dobry czy smutny, czy żałuje swojego życia czy czuje się spełniony. Tylko co to sprawia, ze taka odpowiedz? Za kilka chwil, wszystko jest jasne i czasem jedynie jak napisał zbibike - czasem jest wstyd przed sobą, chyba zawsze trochę jest bo kto z nas, potrafi przez tak trudne życie przejść nie wybierając mniejszego zła?

femme1

femme1 2 dni temu

Myślę że nie jesteśmy w stanie na to odpowiedzieć ani Ty ani ja ....tak jak różni jesteśmy my ludzie tak różne mamy zachowania względem sytuacji w jakiej jesteśmy :) dopiero by się porobiło gdybyśmy mieli czapki niewidki :P

asiao

asiao wczoraj

Co to - nieudana operacja plastyczna?:)))

blueman

blueman wczoraj

....przy­jaciele pot­ra­fią doj­rzeć to co znaj­du­je się pod nią.

lordand

lordand wczoraj

"...każdy znany mi człowiek......daje sobie jakoś radę w życiu, bo nosi taką czy inną maską i może w ten sposób ukryć, co naprawdę czuje i kim naprawdę jest."

UKŁAD
E. Kazan

dodaj komentarz

kolejne >