moje lokum

moje lokum

kolejne >

heniu59

heniu59

archiwum

ulubieni

+ dodaj do
ulubionych

[?]

jeziora

jeziora 2008-04-12

Witaj!Sprowokowałeś mnie,aby jeszcze raz obejrzeć Twój album garnuszkowy:),a wiesz,że zdjęć masz niemało:).Prezentowana galeria jest bardzo przyrodnicza,podróżna i kolorystyczna przedstawiająca piękno otaczającego nas świata...Ten świat dla wrażliwych , romantycznych ludzi jest dostrzegalny dla innych niezauważalny i nieznany.Pokazywane piękno natury i prostota rzeczy świadczy o bogactwie i wartości wnętrza człowieka, chyba to jest najważniejsze-
może być to odpowiedzią na Twoje zadane pytanie.OJ!Nieuważnie przeglądałeś moje zdjęcia:)!Występuję trzy razy w swojej galerii:):) raz w całości nawet, i dwa razy po fragmencie(paluszek i usta):).Dziękuję ,że odwiedzasz moja galerię i pozdrawiam z uśmiechem życząc udanego wieczoru.

dodaj komentarz

kolejne >

X

Serwis garnek.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies