Ostatnia wizyta w tym roku...

Ostatnia wizyta w tym roku...

Witajcie :)
uff :) ostatnia wizyta w Poradni w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie za nami...
Byliśmy dziś w Poradni Laryngologicznej.
na przyjęcie do poradni czekaliśmy około 40minut. Pani Doktor dała nam skierowanie na oddział. Będzie próba zakorkowania by móc niedługo pozbyć się rurki.
Później na oddziale laryngologicznym w sekretariacie ustaliliśmy termin. 7 marzec 2018.
Chwilę później już byliśmy po wymianie rurki :) dziś na szczęście było szybciej :) mniej czekania.. ale było by szybciej gdyby Marcel nie zapierał się :( dziś rurka wymieniona na nową więc Marcel błyszczy :) ostatnio nie daje sobie wymieniać rurki... nie lubi tego :( nie wiem co będzie czekało na nas w marcu... więc na razie czekamy... i odpoczywamy.
22 stycznia na oddział nefrologiczny na kontrolne badania.
w tym roku działo się tak wiele że nie narażałam Marcela na próby z usunięciem rurki. dwa znieczulenia przed operacjami.. rok wcześniej dwa znieczulania przed tomografią i rezonansem. To za dużo jak dla Marcela. a oprócz tych szpitali, badań itd. Marcel też chciałby mieć coś z dzieciństwa... więc nie ma co wymagać od 7letniego i tak dzielnego Wojownika <3

kolejne >

jusiap

jusiap

archiwum

ulubieni

+ dodaj do
ulubionych

[?]

kenaj65

kenaj65 5 dni temu

:*

asiao

asiao 4 dni temu

Jasne, że Marcelkowi należy się odpoczynek! Nikt nie może być dzielnym bez przerwy!
Serdeczności moc :***

bmator

bmator 3 dni temu

pozdrawiam bardzo serdecznie ;)

dodaj komentarz

kolejne >

X

Serwis garnek.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies