Święty Ojciec Pio .

Święty Ojciec Pio .

http://www.youtube.com/watch?v=cqLxUExgZVQ&feature=fv - http://pl.wikipedia.org/wiki/Pio_z_Pietrelciny - Święty Ojciec Pio stał się jednym z najpopularniejszych świętych Kościoła katolickiego. Na całym świecie jest już ponad 3000 „Grup Modlitewnych Ojca Pio”, w których zrzeszonych jest 3 miliony członków. Istnieje wiele parafii pod jego wezwaniem. W 2006 roku magazyn Famiglia Cristiana doniósł, że włoscy katolicy, włączając wszystkich świętych, najczęściej modlą się właśnie do Ojca Pio. Tej modlitwy, rozumianej właściwiej jako prośby, nie należy mylić z czcią, która zgodnie z nauczaniem Kościoła katolickiego, jest należna tylko Bogu.
1 lipca 2004 roku papież Jan Paweł II poświęcił Sanktuarium Ojca Pio w San Giovanni Rotondo, wybudowane na część świętego Ojca Pio z Pietrelciny[31]. W 2002 roku międzynarodową uwagę przyciągnęła figura świętego Ojca Pio w Mesynie na Sycylii, która płakała krwawymi łzami....

dodane na fotoforum:

kolejne >

kriss4

kriss4

archiwum

ulubieni

+ dodaj do
ulubionych

[?]

rycho2

rycho2 2012-07-12

był ciekawą postacią

abadon

abadon 2012-07-12

Piękna postać !

kris13

kris13 2012-07-12

niedaleko Częstochowy na tzw.Przeprośnej Górce jest Sanktuarium Ojca Pio (dolna część już parę lat użytkowana,a górna jeszcze nie ale z zewnątrz ukończone)

brodas

brodas 2012-07-19

Widziałem go w Sanjowani Rotondo na pielgrzymce po Italii,
leżał w trumnie jak żywy mimo tego że tyle lat jak zmarł.
Wielki Święty ! ...........

jerzy03

jerzy03 2012-08-24

Bardzo wiele mu zawdzięczam.
W 2003r odwiedziłem Jego grób w San Diowanio Rotondo.

dodaj komentarz

kolejne >

X

Serwis garnek.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies