Wspomnienia z jesiennego urlopu

Wspomnienia z jesiennego urlopu

Fotka ekranu Wiec....

kolejne >

kromis

kromis

archiwum

ulubieni

+ dodaj do
ulubionych

[?]

wiesia9

wiesia9 wczoraj

Elenka jest przyjaciółką wszystkich zwierząt. Daje też jedzenie kurom (w miseczce prawie że kociej) ;-) a one się jej nie boją, widać że mają zaufanie. Serce rośnie, gdy się widzi takie młodziutkie pokolenie wrażliwców. A jak ładnie jest ubrana! Elegantka! Kury też są odziane w niezłe szaty w jesiennych kolorach :-)

mariol7

mariol7 wczoraj

Widac, ze kurki tez zawojowala...
Zuch dziewczynka! :-)))

slonko3

slonko3 13 godz. temu

Wspaniałą Masz CÓRKĘ !

bourget

bourget 7 godz. temu

serce rosnie jak sie na nia patrzy...a tak przy okazji - te fotki jej ze zwierzakami to najlepsze zdjecia jakie robilas...maja MNOSTWO do opowiedzenia :) ..opublikuj!

wiesia9

wiesia9 3 godz. temu

Ach, zdjęcia Kromisia robi świetne! Jestem zachwycona jakością i sposobem ujęcia różnych sytuacji. Komentarz i już mamy temat na pełne opowiadanie. Ach, te zdjęcia - zawsze trzy - po prostu komiks opowiadający o Cessnie i Caracasie (jaki to był młodzieniaszek), potem Malince... Fotoforum gazety. Niezapomniane, cudowne! Do publikowania, do utworzenia swojej własnej strony, wydania książki! Uwielbiam Miłozwierza na FB, chociaż początkowo to "mame" mnie irytowało. Ale sposób ujęcia na rysunkach i podania tekstu są świetne. Kromisiu! Na FB takie 3 zdjęcia z każdej sytuacji zrobiłyby furorę! Oj, wstawiaj, tylko wstawiaj! Komentarz i 3 zdjęcia, jak dawniej i masz odbiorców, zachwyt i kto wie? Kto wie? Miłozwierza kalendarz na ścianę już zanabyłam, tak wygląda m.in. zachwyt odbiorcy. Pomyśl, Kromisiu, tylko 3 zdjęcia i komentarz choćby tylko raz w tygodniu!

dodaj komentarz

kolejne >