[28895586]

W dniu 18 grudnia 2014 roku zakończyły się Mistrzostwa Liceum Ogólnokształcącego im. mjra H. Sucharskiego w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców. Do turnieju, który rozgrywany był systemem pucharowym, zgłosiło się 5 zawodniczek i 19 zawodników. Mecze rozgrywane były od połowy listopada w ramach zajęć wychowania fizycznego oraz zajęć SKS. W kategorii dziewcząt zwyciężyła uczennica klasy II d Aleksandra Mazurowska, II miejsce zajęła Karolina Watkowska z klasy II c, trzecie miejsce Aleksandra Albrewczyńska z klasy kl. III f.
W rywalizacji chłopców najlepszym okazał się uczeń klasy III d Arkadiusz Joachimowicz, II miejsce zajął Damian Kuchnicki z klasy II c, miejsce III – Karol Narewski z klasy I a.
W/w zawodniczki i zawodnicy będą reprezentować naszą szkołę na zawodach powiatowych, które zostaną rozegrane w Szkole Podstawowej w Jeżewie w dniu 12 stycznia 2015 roku.