WITAM W POGODNY WTOREK:))))

WITAM W POGODNY WTOREK:))))

TULIPANY - część z mojej kolekcji.....

http://atlas.roslin.pl/

http://www.twojapogoda.pl/wiadomosci/106241,prognoza-sezonowa


W początku kwietnia deszcz duży, urodzaj w sadzie wróży.

Jak na Wielkanoc pada, to trzeci kłos w polu przepada.

Kalendarz Ogrodniczy 2018
Mój piękny Ogród

24.04.2018
Można jeszcze sadzić truskawki i poziomki. Na starych poletkach usuwamy chwasty, wycinamy rozłogi a ziemię ostrożnie spulchniamy, nawozimy i ściółkujemy.

25.04.2018
Hartujemy młode sadzonki rozsad i podkiełkowane cebule i bulwy, uszczykujemy rośliny. Ścięte tego dnia kwiaty i gałązki kwitnących krzewów długo postoją w wazonie.

26.04.2018
Dobry dzień, zwłaszcza jeśli pogoda nie pozwalała wcześniej, na sadzenie i przesadzanie drzew i krzewów owocowych i ozdobnych oraz fasoli tycznej.

27.04.2018
Obficie podlewamy rośliny i zasilamy nawozami naturalnymi, w tym drzewa i krzewy owocowe i ozdobne. Zraszamy rośliny pokojowe. Kosimy trawniki.

28.04.2018
Przerywamy wschodzące rośliny i usuwamy chwasty. Ziemię na rabatach spulchniamy i ściółkujemy. Dzięki temu ograniczymy rozwój chwastów i parowanie wody.

29.04.2018
Hartujemy młode sadzonki rozsad i podkiełkowane cebule i bulwy, zabezpieczamy przed nocnymi przymrozkami wrażliwe byliny, które za wcześnie wypuściły pędy.

30.04.2018
Sprzyjający dzień na wykonanie oprysków przeciwko szkodnikom i chorobom, np. truskawki, poziomki i maliny opryskujemy przeciwko szarej pleśni i kwieciakowi malinowcowi.

kolejne >

maria10

maria10

archiwum

ulubieni

+ dodaj do
ulubionych

[?]

evita

evita 4 godz. temu

Marysiu, masz bardzo dużo tulipanów... wszystkie są piękne...

asia70

asia70 4 godz. temu

I jak tu nie kochać wiosny za jej piękne kwiaty.Wczoraj też fotki swoim robiłam i chyba ich trochę mam na małej powierzchni a co dopiero w Polsce się dzieje na działce :-) :-) Cieplutko pozdrawiam :-)

mpmp13

mpmp13 3 godz. temu

Kolorowy zawrót głowy .Masz śliczności w ogrodzie .

halka

halka 56 min. temu

Bardzo bogata różnorodność i pod względem kolorów i wyglądu....a wszystkie piękne!

dodaj komentarz

kolejne >

X

Serwis garnek.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies