Padre Matteo

Padre Matteo

http://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2016/12/30/31-xii-o-godz-15-00-msza-swieta-naszych-intencjach-za-wstawiennictwem-slugi-bozego-padre-matteo/

Dla wszystkich tych, którzy mają szczególne miejsce w sercu i modlitwie Padre Matteo z Agnone, przypominamy, że przez cały rok ostatniego dnia każdego miesiąca, czyli również i w grudniu: 31.12.2016 o godz. 15-00, zostanie odprawiona za nas Msza Święta.
Prosimy, aby każdy z nas wzbudzał te swoje i swoich bliskich intencje w duszy przez cały dzień, przywołując przy tym zasługi Sługi Bożego Padre da Agnone.
Ksiądz odprawiający Mszę Świętą prosi, aby to nie był jednorazowy akt wzbudzenia intencji, ale by wznosić je do Nieba przez cały dzień.

Informujemy, że nadal jest możliwość nabycia oleju św.Ojca Pio oraz obrazków z Padre Matteo, przyłożonych do Grobu Padre Matteo m.in. przez księdza odprawiającego tę Mszę Świętą:
(…) Do grobu zakonnika przyjeżdżają pielgrzymi z całego świata. Ludzie przywożą ze sobą zdjęcia członków rodziny, przyjaciół i znajomych, bo wierzą w jego wstawiennictwo. Niektóre z fotografii w niewytłumaczalny sposób przyklejają się do jego grobu, a osoby ze zdjęć doznają uwolnień, a nawet uzdrowień fizycznych. — Demony nazywają go „pułkownikiem Matki Bożej”— wyjawia przed kamerą prezes Międzynarodowego Stowarzyszenia Egzorcystów i dodaje, że o. Matteo szczególnym kultem otaczał Matkę Bożą…. – opoka.org.pl

dodane na fotoforum: