Wierzę w jednego Boga

Wierzę w jednego Boga

Wierzę w jednego Boga, Ojca Wszechmogącego, Stworzyciela nieba i ziemi, wszystkich rzeczy widzialnych i niewidzialnych. I w jednego Pana Jezusa Chrystusa, Syna Bożego Jednorodzonego, który z Ojca jest zrodzony przed wszystkimi wiekami. Bóg z Boga, Światłość ze Światłości, Bóg prawdziwy z Boga prawdziwego. Zrodzony a nie stworzony, współistotny Ojcu, a przez Niego wszystko się stało. On to dla nas ludzi i dla naszego zbawienia zstąpił z nieba. I za sprawą Ducha Świętego przyjął ciało z Maryi Dziewicy i stał się człowiekiem. Ukrzyżowany również za nas, pod Poncjuszem Piłatem został umęczony i pogrzebany. I zmartwychwstał dnia trzeciego, jak oznajmia Pismo. I wstąpił do nieba; siedzi po prawicy Ojca. I powtórnie przyjdzie w chwale sądzić żywych i umarłych, a Królestwu Jego nie będzie końca. Wierzę w Ducha Świętego, Pana i Ożywiciela, który od Ojca i Syna pochodzi. Który z Ojcem i Synem wspólnie odbiera uwielbienie i chwałę który mówił przez Proroków. Wierzę w jeden, Święty, powszechny i apostolski Kościół. Wyznaję jeden chrzest na odpuszczenie grzechów. I oczekuję wskrzeszenia umarłych. I życia wiecznego w przyszłym świecie. Amen.

dodane na fotoforum:

kolejne >

modlsie

modlsie

archiwum

ulubieni

+ dodaj do
ulubionych

[?]

bozzag

bozzag 2010-01-13

***Miej czas na to,aby pomyslec-to żródło mocy.
Miej czas na modlitwę-to największa siła na ziemi.
Miej czas na uśmiech-to muzyka duszy.***

Matka Teresa z Kalkuty

aaggaaa

aaggaaa 2010-01-14

:):):)
Pozdrawiam serdecznie...

ewusia

ewusia 2010-01-19

Ładnym zdjęciem zaczyna się
ta ciekawa galeria...pozdrawiam serdecznie.

zosia37

zosia37 2010-02-07

Bardzo ładna galeria... tyle w niej miłosci Boga...

fotka9

fotka9 2010-02-14

Galeria jest super.Modlitwy z głębią myślową.Moment na zatrzymanie podczas szusowania po stronach zdjęciowych i moment na przeczytanie tylu ważnych słów i przekazów.
Dobranoc..

sekator

sekator 2010-02-25

Świetny pomysł profilku edukacyjno-modlitewnego, wyrażającego żar gorącej wiary serca pragnącego się dzielić Dobrą Nowina z innymi - już przeczytanie tych jakże niesamowicie pięknych modlitw, pozwala wielu zagubionym sercom przybliżyć się do Boga w sposób niezwykle przystępny!: )
POZDRAWIAM SERDECZNIE I GORĄCO BŁOGOSŁAWIĘ +

kjaniec5

kjaniec5 2010-06-30

Jesteście moimi ulubionymi.
Serdecznie dziękuję.
Zaglądam do Was i z radością zatrzymuję się chwilę na modlitwie.

falik

falik 2011-06-06

Ciekawa galeria

dodaj komentarz