pomasowałam - teraz siadam

pomasowałam - teraz siadam

martynka uwielbiała zabawy z sarą

lunka

lunka 2007-09-30

Kocham takie foteczki:-);-):-) Tych kofffffffffanych słodyczy czworonożnych razem ze szczeniaczkami mamy 12 sztuk:):):):):):)

cukrze

cukrze 2007-09-30

Super!!!Kurdę jak patrzę na nich to przypomina mi się mój Piorun którego juz nie ma !!!!

naska

naska 2007-09-30

Tak ...to samo moja sunia... koty kocha, z dzikimi sie "całuje" , jak nasza dzika kotka... (juz nasza) miała malutkie to tylko naszej hondzie pozwoliła dojsc,mało tego ONA je wylizywała jak swoje dzieci, jedno lizniecie kotek maciupenki leciał na drugi koniec posłanka i był cały mokry :))) taki jezor duzy! ostra jedynie do innych psow..niestety! ale kotki , kroliczki i inne małe zwierzatka to kocha, staje w obronie dzikich kotow,kiedys jej "kumpel" pogonił kota z wielkim harhotem to ona jego pogoniła i juz sie z nim "ineprzyjazni' :))madre bestie!

lunka

lunka 2007-09-30

Asiu tak mi przykro:(:(:( znam to uczucie gdy odchodzi od nas kochana psinka:(:(:(:(My też starcilismy 10mies. temu koffffffaną naszą sunię- Luke,ale na zawsze pozostanie w naszych sercach:):):):) Pozostawiła nam wspaniałe potomsto,które sama wychowałam od ich18dnia życia- są na wcześniejszych fotkach.Alfa,Bianka i Bora-te trzy sunie zostawiliśmy sobie do hodowli,a synek Ballif mieszka w nowym domku u kochających ludzi w Toruniu:):):):):):):) Prezes jest THE BEST-buzka w mokry nosek:):):):)

lajona

lajona 2007-10-05

Te psy uważa się za agresywne, a tu na zdjęciu taka sielanka, pozdrawiam:)

dodaj komentarz

kolejne >