17.09.2016. Od lewej na pętli Dw. Centralny: SolBus jako autobus linii 700 na Pańską [Konstancin-Jeziorna]. Solaris jako autobus linii 504 na Os. Kabaty.
dodane na fotoforum:
(brak komentarzy)
dodaj komentarz
kolejne >
archiwum
ulubieni
+ dodaj doulubionych
[?]