sosu mi się zachciało

sosu mi się zachciało

kolejne >

slawek9

slawek9

archiwum

ulubieni

+ dodaj do
ulubionych

[?]

krycha2

krycha2 2017-11-06

Też taki kupuję...bardzo nam smakuje do kopytek / na przykład/. Do mięs wyśmienity...

katka12

katka12 2017-11-06

a ja kupiłam winiary sposób na kotlety;)

ptak54

ptak54 wczoraj

Temat karty rowerowej mnie nie dotyczy... ale kiedyś w młodości jak jeździłem rowerem nie tylko po mieście ale i kraju posiadałem takową. Było i tak, że nawet ponad 200 km kiedyś... ale nie o tym.
Dziś mam (jeszcze) prawo jazdy i to co napiszę mnie nie dotyczy, ale wydaje mi się, że dziś rowerem można jeździć bez żadnych dokumentów co jest głupotą jak patrzę na niektóre zachowania kolegów cyklistów... i niektóre cyklistki. Skrajny przypadek to baba z dzieckiem na rowerze olewając znak STOP przejeżdżająca slalomem między jadącymi samochodami w poprzek drogę uprzywilejowaną. Szczyt głupoty...!!!
Liberalizacja przepisów jak WYDAJE MI SIĘ pozwala również prowadzić motocykle o pojemności do 125ccm bez prawa jazdy... caculeńko, nie?
:-(

dodaj komentarz

kolejne >

X

Serwis garnek.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies