Q10

Q10

mój kilkudniowy sublokator. lubimy się :)

kolejne >

slawek9

slawek9

archiwum

ulubieni

+ dodaj do
ulubionych

[?]

katka12

katka12 9 dni temu

jak tygrys;)

bourget

bourget 9 dni temu

no ja mysle...koty maja u Ciebie jak w raju :)

satsuma

satsuma 9 dni temu

To najważniejsze że się lubicie

krycha2

krycha2 9 dni temu

Ale on ładny...trudno go nie polubić..

atiseti

atiseti 8 dni temu

No ba ..., rozpuszczasz je na maxa to jak maja cię nie lubić

zabuell

zabuell 5 dni temu

Pregowaty na lamparcie;)

ptak54

ptak54 wczoraj

Nie dociera tam do Was to co dzieje się u nas? To wielotysięczne protesty przeciw dyktaturze kaczora i jego wspólników. Oni budują monopartyjny system jak za PZPR. Opanowali Sejm i Senat i uchwalają ustawy sprzeczne z Konstytucją którymi przejęli i upartyjnili Trybunał Konstytucyjny, teraz Sąd Najwyższy, podporządkowali prokuraturę i sądy powszechne partyjnemu działaczowi tj. Ziobrze, zlikwidowali trójpodział władzy, ośmieszają mój kraj przed cywilizowaną Europą i narażają na sankcje ze strony tejże Europy, budują neobolszewicki ustrój który prof Senyszyn ładnie nazywa kaczyzmem.

ptak54

ptak54 wczoraj

Ja nie cierpię na megalomanię, Sławek, w odróżnieniu od prezesa. To on myśli, że jest najważniejszy i że on będzie rozdawał karty w Europie, ale się myli. A przez to co teraz wyprawiają Polska stanie się "trędowata" i powoli wszyscy zaczną się od niej odsuwać a w konsekwencji sankcje unijne???
:-(

dodaj komentarz

kolejne >

X

Serwis garnek.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies