graffiti

graffiti

pod mostem przy kinie Rialto... Były o niebo lepsze swego czasu, teraz nie ma żadnych (stare zamalowano) już z pół roku.. pewnie władze miasta zabroniły - a szkoda.

klaart

klaart 2007-10-04

bardzo ładny...hihi...i znowu ciekawostki:)miło sie czyta..pozdrówki

tufitka

tufitka 2007-10-04

No tak, ja mam same napisy. u ciebie buziaczek namalowany. Też chciałbym mieć takie zdolności.

jolcia90

jolcia90 2007-10-04

niezle! nawet baardzo:)

alwabu

alwabu 2007-10-04

graffiti czyli spray art ozdabia, jesli jest wlasnie ART... sztuka z trescia lub forma dialogu.... dobre, na pewno nie powwinny byc zamalowywane.... szkoda!

ps: dziekuje za odpowiedz... nie, zawodowo fotografia sie nie param,,, takie hobby, które od czasu do czasu pogrubia portfelik... ale zeby z tego (prze)zyc.... niespelnione marzenie :-)

killswitch

killswitch 2007-10-06

fajne dzieło:) szkoda ze czasami mylone jest z wandalizmem, chociaż przykre tez jest ze niektóry wandalizm nazywany jest sztuka... no cóz, ale to jest dobre:)

w Piasecznie byłam kilka razy na małym grilu u znajomych, przyjemna swojska mała wioska:) to nieźle sie ustawiłeś jak sam sołtys cię gości :p
Mój kumpel ma bzika na punkcie jaskiń i skałek. parę miesięcy temu odkrył nawet jakaś jaskinie. tylko nie pytaj mnie gdzie bo nie mam pojęcia w każdym razie gdzieś w okolicy:)
a byłeś na skałka żerkowickich? bardzo fajne miejsce, świetne widoki i jak ktoś lubi wspinaczkę-idealne miejsce. polecam
A co do moich pomiarów to studiuje geografie i pomiary w Grocie Łokietka były na praktykach z meteorologi. Staliśmy przez pół dnia z psychrometrami w reku i mierzyliśmy wilgotność i temperaturę. Fajnie było bo nikt nas nie pilnował i mogliśmy robić zdjęcia :D i wejść w miejsca które normalnie są zagrodzone. Tylko ciiiii nie mów nikomu :)
a praktyki z geodezji, a dokładniej z kartografii tez miałam:) hehe, oj racja śmiesznie bywało:) ale to już wiesz
pozdrawiam

dodaj komentarz

kolejne >