SZERYF efektowny mix szuka domu

SZERYF efektowny mix szuka domu

Szeryf
Rasa: w typie mix amstaff
Wielkość: średni
Płeć: pies
Wiek: około 4-5 lat
Odrobaczenie, Szczepienia: tak
Płodność: kastrowany
Miejsce Pobytu: hotel Kraków
Stosunek do psów: negatywny


Szeryf, lepszego imienia nie można było mu nadać. Wygląda groźnie ALE.....
całym sobą okazuje miłość do opiekuna. Doskakuje z całusami. Startuje z przytulankami. Chodzi za opiekunem jak cień i uwielbia zabawy. Kiedy wyczuje że jesteście, jak równy z równym, że się go nie boisz staje się otwarty i daje zrobić ze sobą dosłownie wszystko.
Jest wspaniałym kompanem w każdej sytuacji. Najbardziej na świecie kocha spacery. Prowadzony stanowczo idzie bardzo grzecznie, wesoło merdając ogonkiem w podziękowaniu za wyciągnięcie z boksu.
Psiak potrzebuje opiekuna który pokaże mu, że nie zawsze on będzie stawiał warunki. To naprawdę fantastyczny pies ale mocno skrzywdzony przez człowieka. Początkowo jest nieufny ale wystarczy okazać mu szacunek i serce i jest kupiony w 100%.
Niech Cię nie przeraża jego majestatyczny wygląd. W głębi serca ta psina to naprawdę dobre stworzonko, zupełnie zagubione w swoim obecnym, małym schroniskowym światku. Psiak potrzebuje przestrzeni i odpowiedzialnej opieki. Nie powinien mieszkać w domu w którym są inne zwierzęta oraz małe dzieci. Co prawda na spacerze nie ekscytuje się zbytnio innymi psami ale bywa zaczepny w stosunku do hotelowych kolegów. Do agresywnych raczej nie należy.
Przy człowieku, który mu pomaga, który okazuje szacunek i troskę Szeryf jest wdzięcznym i miłym chłopakiem. Wierzymy, że znajdzie dom bo z pewnością o takim marzy i już na pewno na taki zasługuje.
Kontakt w sprawie adopcji:
Małgorzata 606 129 268 mkrzemieniecka1@poczta.fm