NANA, czy starszy znaczy gorszy?

NANA, czy starszy znaczy gorszy?

Nana
Rasa: mix owczarek niemiecki
Wielkość: duża
Płeć: samica
Wiek: ok. 9-10 lat
Chip: tak
Odrobaczenie, szczepienie: tak
Płodność: sterylizowana
Miejsce Pobytu: hotel Kraków
Stosunek do dzieci: pozytywny
Stosunek do psów: pozytywny
Stosunek do kotów: brak danych

Nana przez wiele lat żyła w złych warunkach. Jej całym światem był kawałek ziemi po którym pozwalał jej się poruszać krótki, ciężki łańcuch, wiszący u szyi. Byle jaka buda, resztki w misce. Tak mijały lata. W końcu Nana zaczęła się starzeć i podupadać na zdrowiu. Dopiero, kiedy wyglądała jak żywy trup, ktoś się zlitował i zawiadomił KTOZ. Suczka została odebrana w drodze interwencji i wiele dni spędziła w psim szpitalu.
Mimo ciężkiego stanu, udało się ją uratować. Jednak zniszczenia w organizmie wywołane przez lata zaniedbań, były tak duże, że Nana wracała do zdrowia jeszcze przez kilka miesięcy.
Już ponad rok mieszka w hotelu dla psów i czeka na prawdziwy dom. Dlaczego tak długo? Bo mimo, że przypomina owczarka, nie jest już najmłodszym psem. Ludzie nie chcą starszych psów, omijają je z daleka.
Nana jest kochanym psiakiem, nie straciła wiary w ludzi. Nigdy nie wykazała agresji. Jest towarzyska, uwielbia być głaskana. Ma sporo energii, bardzo chętnie spaceruje.
Na dzień dzisiejszy jest zdrowa. Dość dobrze dogaduje się z innymi psami, może zamieszkać w domu z dziećmi.
Ładnie chodzi na smyczy, stara się zachowywać czystość. Jest łakomczuchem.
Nana nie wymaga wiele ruchu ani uwagi. Za ciepły kąt, pełną miskę i uczucie odwdzięczy się w najpiękniejszy- psi sposób.

Kontakt w sprawie adopcji:
Tel. Beata 602118659
porebska_beata@o2.pl