Puste uliczki na Starówce

Puste uliczki na Starówce

8:00 rano w sobotę

ahab777

ahab777 2007-09-24

Nie wiem jak się pozbywać takich śmieci,ja tylko je fotografuje,nie jestem ekologiem.Sam przecież rocznie produkuję ich pewnie z parę ton więc na ekologa chyba nie bardzo się nadaję!

tufitka

tufitka 2007-09-24

Myslisz, że ekolodzy nie produkują odpadów???

jedrek38

jedrek38 2007-09-24

ładne ) ta fotka również ma swój charakter pozdrawiam )))

sturm

sturm 2007-09-25

tak na wstępie: dziękuję za tyle komentarzy! miło mi, że znalazłaś czas i ochotę by zatrzymać się u mnie.
Z tego co widzę, jakoś podejrzanie pusto w tej Warszawie :> 8 rano w sobotę to może nie najlepsza pora.. ale żeby nikogo nie było !? i na innych fotkach też tak bywa... gratuluję wyłapania tych chwil, gdy miasto jest puste (albo tej cierpliwości : )

tufitka

tufitka 2007-09-25

Akurat tak się złozyło, ze rano musiałam wstać i pojechać w okolice Starego miasta. A że ludzi było niewielu, wyczekałam moment, gdy nikt nie szedł i pstryk.

kaka92

kaka92 2007-09-25

Hmm.. tak właśnie mam zamiar zrobić, skończyć szkołę, dostać pracę, realizować plany... choć w sumie na razie nie mam jakichś większych planów oprócz tych powierzchownych typu "dostać pracę", bo cóż to za plan? Staram się nie planować niczego. Może to mój bunt przed nieumiejętnością życia chwilą...;-)

aguniq

aguniq 2007-09-25

Super foty. Pusta starówka, super!!! pozdro

sturm

sturm 2007-09-26

Ado, najpierw jeśli chodzi o 'Cień'... jakoś nie mogłem sobie podarować wspomnienia o tym (w komentarzu z wczoraj), choćby dlatego, że Ty sama wspomniałaś o nim komentując u mnie: ".... bardzo dobrze. Po mnie tylko cień pozostał."... tylko, nie denerwuj się na mnie ! - bardzo cenię sobie Twoje komentarze i za nic nie chciałbym, żebyś się poczuła dotknięta! mimo wszystko.. przyznasz (lub nie?), że taki komentarz wywołuje u czytających refleksje w stylu "hmm... chyba coś jest nie tak, skoro ta osoba ma tak smutne zdanie o sobie".. przynajmniej u mnie wywołał coś w tym stylu. A moja reakcja? nie wiem.. nie mam poczucia misji 'uzdrawiania świata' , bycia 'wielkim pocieszycielem' itp. i nie jestem na pewno 'radosnym, zdrowym okazem bratniej duszy' : ) nie wiem skąd taka reakcja.. nie znam Cię oczywiście i nic mi do tego. Po prostu jakoś mnie 'tchnęło'. Obejrzałem - dla przyjemności, nie z jakiegoś poczucia obowiązku - Twoje portfolio i zrobiło na mnie pozytywne wrażenie. Poczułem, że to jakieś dziwne, żeby osoba, która robi takie ciepłe fotki, poświęca się czemuś - bo sama przyznajesz, ze nie robisz tych zdjęć od tak, w biegu, przypadkowo; osoba mająca jakąś wrażliwość na piękno, miała do siebie takie krytyczne podejście. Jest w tym jakiś spory dysonans - Twoje zdjęcia ciepłe i piękne, a Ty tym 'smutniejsza' na ich tle.. I tylko tyle. Oczywiście - masz prawo prezentować się po swojemu i wcale tego nie neguję. Jakoś tak mi wyszło.. mam nadzieję, że uśmiechniesz sie do siebie, choćby z tak błahego powodu jak ten, że oto taki sobie szary ja jestem pozytywnie nastawiony do Twoich fotek i czerpię przyjemność z ich oglądania (nie jest to fest duży powód, ale może wystarczy). Ok - z mojej strony koniec tematu.

sturm

sturm 2007-09-26

Inna sprawa - skoro i tak się rozpisałem : ) Szczerze - jak myślisz, czy na Garnku zamieszczają zdjęcia jakieś osoby, które robią to zupełnie bez powodu? Bo ja mam pewien powód.. całkiem egoistyczny, niski i szczerze powiedziawszy na swój sposób żałosny. Teraz - nie bardzo wierzę, że inni użytkownicy tego, czy innych portali (np. Fotka ?, a nawet nie fotograficzne.. jak powiedzmy blogi) robią to co robią, zupełnie bez celowo.. niemal bezwiednie. Owszem 'każdy sądzi po sobie', ale są już badania na ten temat i potwierdzają moją tezę. A jakie to powody?- chęć podniesienia samooceny, zdobycia jakiejś popularności, pochwalenia się czymś, towarzyskie... Taka lekka (dobrze gdy tylko lekka) interesowność nie jest w gruncie rzeczy zła.. leży w ludzkiej naturze. Ale czy nie jest hipokryzją, gdy wszyscy 'wiemy o co chodzi', a każdy udaje, że nie wie? o ile dobrze znoszę interesowność, o tyle hipokryzję gorzej. A są osoby przyparte do muru, które dalej twierdzą, że są 'święte'! Garnek to mój debiut w umieszczaniu czegokolwiek w necie.. i lubię to miejsce.. ale myślę, że każdy ma tu tak naprawdę jakiś swój cel:) ehh.. no i poza skrajnymi hipokrytami drażnią mnie jeszcze przejawy chamstwa - w końcu skoro ktoś tu funkcjonuje jak inni i trafił tu, to znaczy, że w żaden sposób nie jest wyżej od reszty użytkowników.
Wybacz, jeśli czytasz ten tekst i myślisz: "Boże, czego ten synek znowu chce? i czemu musi pisać o tym tutaj?" jeśli tak jest, to w ogóle zignoruj ten post, albo usuń. Po prostu pomyślałem, tak bez żadnych podtekstów, że może odpowiesz mi coś ciekawego na te rozważania.

sturm

sturm 2007-09-26

i króciutko :) - w odpowiedzi na Twoje komentarze:
a) dostrzegasz chyba więcej w moich fotkach niż ja sam : ) chodzi mi o wspaniałą interpretację zdjęcia z pętlą szubieniczną z Ogrodzieńca.. nigdy nie interpretowałem go w tak rozbudowany sposób. A to mi pokazuje coś bardzo cennego dla mnie (ze względów zawodowych) - jak to jest gdy zdjęcie (a dla mnie tekst) zaczyna żyć własnym życiem po publikacji i jak postrzega się rolę autora. Dziękuję za Ci to!
b) maluszków już nie robią.. ale części wciąż produkują różne firmy (fabryka Fiata chyba też robi jeszcze jakieś ważniejsze podzespoły). No i mnóstwo jest z aut rozbitych, złomowanych, często niemal nowych i nieuszkodzonych części. Maluch jest mały, wolny, delikatny itp.. ale jest na pewno najtańszym w zakupie i utrzymaniu autkiem o jakim słyszałem.
c) : ) lampki z witrażykami są świetne! i ekstra są farbki do szkła, które po zaschnięciu tworzą taką przezroczystą nieco gumowatą masę - można malować własne witraże na oknie :)

jolamr

jolamr 2007-09-26

kompozycje... zrobiła sama przyroda, ja tylko uwieczniłam... pozdrawiam:)

jolamr

jolamr 2007-09-26

a to kolczaste to nie rodzime:)

jolamr

jolamr 2007-09-26

upadłe barwy... świetny tytuł... chyba zmienię:)

jolamr

jolamr 2007-09-26

bubowla to śluza na rzece, którą żeglują sobie łodzie... długie łodzie:)

jolamr

jolamr 2007-09-26

dziękuję za miłe komentarze:) pozdrawiam

jolamr

jolamr 2007-09-26

bath... anglia:)... rzeka avon

jolamr

jolamr 2007-09-26

http://www.garnek.pl/jolamr/39968

queen72

queen72 2007-09-27

dzieki za wszystkie komentarze do fotek :)
a teraz ja spojrzalam na Wawe i chyba zaraz zarezerwuje samolot do domku choc na weekend --zatesknilo mi sie za Starowka :) Londyn pozdrawia Warszawe!

kaka92

kaka92 2007-09-29

Nie, nie do imprezki ;) Po prostu bawiłam się balonami ;-)

kaka92

kaka92 2007-09-29

haha, no cóż - różne zabawy się w dzieciństwie wymyślało ;-)

kachao

kachao 2007-10-01

Ja się grzecznie pytam Ado, gdzie są nowe zdjęcia???!!!

wloczek

wloczek 2007-10-04

wejde do tej knajpki gdy jest pelna, zrobie charakterystyke jej gosci.. a, co.. tam !! :D.. moze podobnie na Starowce.. (?)

dodaj komentarz

kolejne >