20. Międzynarodowy Festiwal Rysowania - Zabrze 2017

20. Międzynarodowy Festiwal Rysowania - Zabrze 2017

https://www.facebook.com/MFR.ZABRZE/videos/1549532895057873/?hc_location=ufi
Wernisaż wystawy laureatów 20MFR, wręczenie nagród i katalogów nastąpi 15 września 2017 o godz. 12:00 w piątek - Kopalnia Sztuki ul. Hagera 41 w Zabrzu.

kolejne >

witold48

witold48

archiwum

ulubieni

+ dodaj do
ulubionych

[?]

witold48

witold48 2017-06-25

https://www.facebook.com/MFR.ZABRZE/videos/1549532895057873/?hc_location=ufi

witold48

witold48 2017-06-25

Podajemy wyniki 20 Międzynarodowego Festiwalu Rysowania, gratulujemy wszystkim zwycięzcom, wyróżnionym i uczestnikom! Do zobaczenia za rok!

PROTOKÓŁ Z OBRAD JURY
20 MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU RYSOWANIA
W ZABRZU

2 CZERWCA 2017 ROKU

Jury 20 MFR w składzie:

PRZEWODNICZĄCY
Prof. Antoni Cygan - Rektor - ASP Katowice

CZŁONKOWIE
Prof. Grzegorz Hańderek - Prorektor - ASP Katowice
Prof. Zbigniew Bajek - ASP Kraków
Prof. Tomasz Chudzik - Akademia im. Jana Długosza Częstochowa
Dr hab. Michał Minor - ASP Katowice
Dr Piotr Bąk - ASP Katowice

dokonało oceny prac i przyznało nagrodę Grand Prix oraz nagrody w poszczególnych dziesięciu kategoriach:

GRAND PRIX Sebastian Majchrzyk - lat 16 - OSSP Zabrze

I KATEGORIA - szkoły specjalne, osoby niepełnosprawne, domy dziecka

1 MIEJSCE Aleksandra Gawlik - lat 9 - ZSS nr 40 Zabrze
2 MIEJSCE Łukasz Pryciak - lat 15 - ZSS nr 39 Zabrze
3 MIEJSCE Quentin Sergott - Seclin / Francja /
WYRÓŻNIENIE Tomasz Toporek - lat 23 - ZSS nr ...

witold48

witold48 2017-06-25

WYRÓŻNIENIE Tomasz Toporek - lat 23 - ZSS nr 42 Zabrze
WYRÓŻNIENIE Patryk Czech - lat 20 - ZSS nr 42 Zabrze
WYRÓŻNIENIE Roksana Głodny - lat 9 - ZSS nr 40 Zabrze
WYRÓŻNIENIE Julia Kapkowska - lat 15 - ZSS nr 39 Zabrze
WYRÓŻNIENIE Kasandra Mirga - lat 14 - ZSS nr 39 Zabrze

II KATEGORIA - od 2 do 6 lat (żłobki i przedszkola)

1 MIEJSCE Zosia Poznańska - lat 6 - Instytut Edukacji przez Sztukę - Suchy Bór
2 MIEJSCE Hania Waluś - lat 6 - Instytut Edukacji przez Sztukę - Suchy Bór
3 MIEJSCE Szymon Sapolski - lat 6 - Instytut Edukacji przez Sztukę - Suchy Bór
WYRÓŻNIENIE Natalia Trefon - Przedszkole Przyjaciół Bajek - Wojkowice
WYRÓŻNIENIE Olga Domosławska - lat 6 - Przedszkole Przyjaciół Bajek - Wojkowice
WYRÓŻNIENIE Amelka Żwilinkowska - lat 6 - Przedszkole Przyjaciół Bajek - Wojkowice
WYRÓŻNIENIE Małgorzata Kotowicz - lat 6 - Klub „Pastel” - Zabrze
WYRÓŻNIENIE Antoni Lesiak - lat 6 - Przedszkole nr 29 - Zabrze

III KATEGORIA - od 7 do 10 lat (szkoły podstawowe kl. I - III...

witold48

witold48 2017-06-25

III KATEGORIA - od 7 do 10 lat (szkoły podstawowe kl. I - III)

1 MIEJSCE Barbara Mrówka - lat 10 - Społeczna Szkoła Podstawowa „Omega” - Katowice
2 MIEJSCE Michał Opałka - lat 9 - Instytut Edukacji przez Sztukę - Suchy Bór
3 MIEJSCE Patrycja Okos - lat 7 - Instytut Edukacji przez Sztukę - Suchy Bór
WYRÓŻNIENIE Laura Brzózka - lat 7 - Instytut Edukacji przez Sztukę - Suchy Bór
WYRÓŻNIENIE Bartek Stanisławski - lat 7 - Instytut Edukacji przez Sztukę - Suchy Bór
WYRÓŻNIENIE Bartek Kopczyński - lat 9 - Klub „Pastel” - Zabrze
WYRÓŻNIENIE Lena Kos - lat 7 - Klub „Pastel” - Zabrze
WYRÓŻNIENIE Grzesiu Szczepankiewicz - lat 8 - OPP 4 „CET” Zabrze

witold48

witold48 2017-06-25

IV KATEGORIA - od 11 do 13 lat (szkoły podstawowe kl. IV - VI)

1 MIEJSCE Maria Bondarenko - lat 13 - Kaliningrad / Rosja /
2 MIEJSCE Kristina Rudaya - lat 13 - Kaliningrad / Rosja /
3 MIEJSCE Mark Petrovskiy - lat 12 - Kaliningrad / Rosja /
WYRÓŻNIENIE Anastasiia Petrovska - lat 13 - Rivne / Ukraina /
WYRÓŻNIENIE Michał Szczupał - lat 12 - Klub „Pastel” - Zabrze
WYRÓŻNIENIE Olha Kuzmych - lat 13 - Rivne / Ukraina /
WYRÓŻNIENIE Magdalena Gorgosz - lat 11 - Szkoła Podstawowa nr 51 - Bytom
WYRÓŻNIENIE Ekaterina Akchurina - lat 13 - Kaliningrad / Rosja /

witold48

witold48 2017-06-25

V KATEGORIA - od 14 do 16 lat (gimnazja)

1 MIEJSCE Jan Wojtaś - lat 15 - Klub „Pastel” - Zabrze
2 MIEJSCE Ema Sipkova - lat 15 - Trnava - Słowacja
3 MIEJSCE Maja Zorychta - lat 14 - Gimnazjum nr 14 - Gliwice
WYRÓŻNIENIE Alina Gerasimenko - lat 16 - Kaliningrad / Rosja /
WYRÓŻNIENIE Aneksandra Somina - lat 15 - Kaliningrad / Rosja /
WYRÓŻNIENIE Valeriya Albert - lat 15 - Kaliningrad / Rosja /
WYRÓŻNIENIE Kasia Królak - lat 16 - Klub „Pastel” - Zabrze
WYRÓŻNIENIE Cassandra Ellenbruch - Essen / Niemcy /

witold48

witold48 2017-06-25

VI KATEGORIA - od 14 do 16 lat (gimnazja plastyczne - kl. I - III OSSP)

1 MIEJSCE Sebastian Majchrzyk - lat 16 - OSSP - Zabrze
2 MIEJSCE Dominika Buchowicz - lat 16 - ZSP - Katowice
3 MIEJSCE Polina Korsakova - Kaliningrad / Rosja /
WYRÓŻNIENIE Vera Shurova - lat 14 - Kaliningrad / Rosja /
WYRÓŻNIENIE Sharbel Macaron - Zahle / Liban /
WYRÓŻNIENIE Martyna Grzybowska - 15 lat - OSSP - Zabrze
WYRÓŻNIENIE Amelia Palka - 14 lat - OSSP - Zabrze
WYRÓŻNIENIE Katarzyna Osiecka - lat 15 - OSSP - Gliwice

witold48

witold48 2017-06-25

VII KATEGORIA - od 17 do 19 lat (szkoły ponadgimnazjalne)

1 MIEJSCE Anna Makowska - lat 19 - Klub „Pastel” - Zabrze
2 MIEJSCE Maciej Rosa - lat 18 - Klub „Pastel” - Zabrze
3 MIEJSCE Darta Chechko - lat 17 - Kaliningrad / Rosja /
WYRÓŻNIENIE Magdalena Stępień - lat 19 - Technikum nr 2 - Zakopane
WYRÓŻNIENIE Anna Trzcińska - lat 19 - MDK - Ruda Śl.
WYRÓŻNIENIE Julia Śliwińska - lat 18 - Bielsko-Biała
WYRÓŻNIENIE Nina Sonnenschein - lat 17 - Essen / Niemcy /
WYRÓŻNIENIE Weronika Antos - lat 17 - ZSO 14 - Gliwice

witold48

witold48 2017-06-25

VIII KATEGORIA - od 17 do 19 lat (szkoły plastyczne LP i kl. IV - VI OSSP)

1 MIEJSCE Krzysztof Puławski - lat 18 - LP - Zabrze
2 MIEJSCE Karolina Lubańska - lat 17 - ZSP - Katowice
3 MIEJSCE Laura Dera - lat 17 - OSSP - Zabrze
WYRÓŻNIENIE Katarzyna Czampiel - lat 19 - LP - Bielsko-Biała
WYRÓŻNIENIE Maja Cimcioch - lat 17 - OSSP - Zabrze
WYRÓŻNIENIE Milena Nowak - lat 19 - LP - Zabrze
WYRÓŻNIENIE Paula Smolka - lat 17 - LP - Zabrze
WYRÓŻNIENIE Milena Klębowska - lat 18 - ZSAP - Tarnowskie Góry

witold48

witold48 2017-06-25

IX KATEGORIA - od 20 do 25 lat (szkoły wyższe)

1 MIEJSCE Pierre Matsas - ASP - Kraków
2 MIEJSCE Alicja Pakosz - lat 21 - ASP - Kraków
3 MIEJSCE Daria Kolodiazhnaia - Kaliningrad / Rosja / (podwójny portret)
WYRÓŻNIENIE Martyna Majchrowicz - lat 22 - ASP - Katowice
WYRÓŻNIENIE Magdalena Grodzka - lat 21 - ASP - Kraków
WYRÓŻNIENIE Magdalena Śliwińska - lat 23 - ASP - Katowice
WYRÓŻNIENIE Daria Kolodiazhnaia - Kaliningrad / Rosja / (postać w kolorze)
WYRÓŻNIENIE Estera Mrówka - lat 25 -ASP - Kraków

witold48

witold48 2017-06-25

X KATEGORIA - od 26 do 100 lat

1 MIEJSCE Paweł Siodłok - lat 26 - Katowice
2 MIEJSCE Marina Gushchyan - lat 53 - Kaliningrad / Rosja /
3 MIEJSCE Tomasz Kaim - lat 28 - ASP - Katowice
WYRÓŻNIENIE Tetiana Petrovska - lat 27 - Rivne / Ukraina /
WYRÓŻNIENIE Katarzyna Plich - lat 28
WYRÓŻNIENIE Anna Sombrowska - lat 28 - MDK - Ruda Śl.

dodaj komentarz

kolejne >