Witam Weekendowo :)

Witam Weekendowo :)

To kwiat który o ile dobrze sobie przypominam nazywa się -kalanchoe- jeśli się mylę , to niech ktoś mnie poprawi :) Generalnie chciałem wstawić na wigilię , gdyż kwitł już kilka dni przed świętami, ale w pełni zakwitł na wigilię , czyli w dzień kiedy to solenizantki o imieniu Ewa miały podwójne święto :)
Teraz kwitnie i będzie jeszcze długo zachwycał pięknymi żółtymi kolorami :)
Trochę na raty dziś piszę , gdyż coś niepokojącego dzieje się dziś z moimi oczami.....

Trochę historii o tym doniczkowym kwiecie. W ubiegłym roku ,kiedy przestał kwitnąć praktycznie wyrzuciłem go pod dom wkładając do stojącego tam wiadra. Po niedługim czasie znów zaczął kwitnąć tam w tym wiadrze taki biedak porzucony , aż pod koniec jesieni przeprosiłem go , zacząłem pielęgnować i teraz odwdzięcza się ślicznymi kwiatami :)
i jeszcze muza :)
http://youtu.be/WRqOgbhhg_M

fox99

fox99 3 dni temu

Darku bardzo sliczny kwiat ja nazwy nie znam ale jak sie dowiesz czy ta nazwa jest prawdziwa to sam sobie taki kupie :) pozdrawiam milo

fox99

fox99 3 dni temu

zona mowi ze to dobra nazwa wiec na wiosne poszukam i kupie :)

zizik1

zizik1 3 dni temu

Jego zalety , że jest odporny na szkodniki , jak te malutkie muszki ,które żyją w doniczce, oraz odporny na przesuszenie, jak i na przelanie wodą.

asiao

asiao 3 dni temu

Tak, dobrrrze sobie przypominasz :) i ciekawa historia z tym kwiatem. Jak widać, rośliny też mają swoje historie... Czasem lepiej się czują na dworze...
Pięknego weekendu z kwiatem :)

lucilla

lucilla 3 dni temu

Naprawdę śliczny i jakie zdrowe ma liście , a nazwa też prawidłowa. Pozdrawiam

spider6

spider6 3 dni temu

Miłego popołudnia jak i reszty dnia życzę.
....Wiele zdrówka i dobrego relaksu po całym tygodniu .;)
Pa do jutra.;)
Piękne kwiaty, ktoś ma dobrą rękę do hodowania ich bo są cudowne.;)

zizik1

zizik1 3 dni temu

Aniu , ja mam rękę nie tylko do kwiatów ....... tyle , że mało kto to widzi :) Ale dziękuję :) posłodziłaś mi :)

asiao

asiao 3 dni temu

Hmmmm.. ciekawie zanrzmiało!

sta26

sta26 2 dni temu

Piękności i już cieplej - radosnego dnia życzę:)

basiah

basiah 2 dni temu

Tak, to wlasnie ten kwiat. W przepieknym kolorze..bardzo obficie zakwitł..
Re: zgadzam sie, nie powinnam, ale w masce malo twarz widac..dlatego pozwolilam sobie wstawic...Czasem ktos pyta, jak wyglada, czy urosla?? kiedys wstawialam wiecej jej zdjec..i nie pytalam o zdanie... Pozdrawiam :)

lucilla

lucilla 2 dni temu

Darku pisałeś coś o przyjaźni, i że chcesz zapomnieć ?? o co chodzi możesz rozwinąć ten temat ??

zizik1

zizik1 wczoraj

No cóż Luci czar prysł. Przytoczę zdanie Ani .....

spider6
spider6 2020-12-03 usuń | blok.

W obecnych czasach słowo przyjaźń ,dla mnie musi przejść ogromnie wielki test. Wiele razy się sparzyłam na tym słowie i teraz na zimne dmucham.;/

I ja teraz już na zimne dmucham :) Nie powiem była już moja przyjaciółka , to miła, mądra , bardzo inteligentna , grzeczna , dobrze wychowana , opiekuńcza o wielkim sercu. Jednak jest coś czego nie mogłem strawić. Potężna wada , wiem ktoś powie , a Ty wad nie masz ????? Oczywiście ,że mam , jak i wiele innych ludzi, tyle , że ta wada była bardzo obciążająca , z czym nie dawałem sobie rady. To tak jak bardzo oszczędna starsza Pani , która zanim wyda złotówkę kilka razy ją obejrzy z każdej strony , tak ja zanim coś chciałem powiedzieć , napisać musiałem kilkakrotnie się zastanowić jak sformułować zdanie , żeby jej nie urazić . To chorobliwie wrażliwa osoba , której w życiu nigdy nie spotkałem. Nie da się tworzyć związku koleżanka ko...

zizik1

zizik1 wczoraj

...kolega , że nie wspomnę o przyjaźni. Szkoda , bo ciekawie się zapowiadało , rozmowy na różne tematy , opowiadania sobie różnych ciekawych przeżyć. Gdy potrzebowałem pomocy pisałem - czy mogę włożyć do mikrofali .......? Jak długo mam gotować.... i zawsze otrzymywałem miłe podpowiedzi , to bardzo budowało , cieszyło. Niestety są bariery , których nie da się pokonać.
Pozostały miłe , jak i nie miłe wspomnienia , ale zapamiętam te pierwsze :)

adam24l

adam24l wczoraj

Cieszy oko.
Miłego poniedziałku.

lucilla

lucilla wczoraj

Zaciekawiłeś mnie co takiego musiało się stać ?? że tyle goryczy w twoim pisaniu , jedno wiem, ze nie warto za bardzo się wiązać na odległość...chyba, że to była mała...malutka odległość i nie zaiskrzyła !!

zizik1

zizik1 wczoraj

Luci , miałem nadzieję , że dość jasno się wyraziłem , co miało zaiskrzyć ? Albo jest się przyjaciółmi , albo nie. Nie można się przyjaźnić skoro druga osoba : prześwietla każde moje słowo , każde moje zdanie , po czym obraża się nie wiem o co i blokuje whatsappa , maila . Później jest dobrze i znów nawrotka , jak powrót grypy.

zizik1

zizik1 wczoraj

Luci , żeby się przyjaźnić odległość nie ma żadnego znaczenia :) Czy facet może przyjaźnić z kobietą ? Dalej uważam , że tak , ale prawdę powiedziawszy nie jest to proste i tak łatwe :)

asiao

asiao wczoraj

Na mnie nie patrzcie, ja nie mam whatsappa, czy jak mu tam...

zizik1

zizik1 wczoraj

Hahaha , wiadomo przecież , że nie o Ciebie chodzi :) A przesympatyczna Pani , o której pisałem , nie ma konta w garze :)

asiao

asiao wczoraj

Jej strata... i Gara , i przyjaźni...

dodaj komentarz

kolejne >