Rząd  autokratyczny

Rząd autokratyczny

- próby przyparcia do muru

halka

halka 11 dni temu

Już zaczyna się mataczenie , byle nie stracić koryta.
To co oni wyprawiają to woła o pomstę do nieba.Realizacja programu Polska w ruinie - w toku - teraz “Tarcza solidarnościowa”.Chyba w całej Europie nie ma takiego kraju jak Polska w którego rządzie zasiadają defraudanci , nieuki, skazańcy, oszuści i złodzieje którzy dla władzy i kasy zrobią wszystko aby tego nie stracić. Módlcie się o uczciwe wybory i o prawidłowe liczenie głosów,bo niestety przy wszystkich podstępach i machlojkach PiSu wydaje mi się to coraz mniej prawdopodobne.
Ludzie myślcie co dalej z Polską? …naprawdę zależy Wam na tych Paru groszach??? Nie warto ...Te wszystkie dodatki,tarcze to ściema. Oni powinni służyć CAŁEMU NARODOWI a zrobili sobie z tego kraju parabank, z którego można kraść w nieskończoność.Oby jak najszybciej przyszła ta chwila, w której będzie można to wszystko rozliczyć

jairena

jairena 11 dni temu

- pustoć, próżność, cynizm …
W „Czarodziejskiej górze” w jednym z wątków opisana jest tzw. „afera policzkowa” - czyli nie wzywa się na pojedynek honorowy kogoś, kto sądownie stracił honor / czyt. udowodnione kłamstwa MM/ Można go jedynie publicznie „spoliczkować”
Ale… czy „spoliczkowany” z tego tytułu ponosi jakieś konsekwencje w życiu publicznym? Wprost przeciwnie- drugiemu „spoliczkowanemu” /AM / chce nadać medal.
W praworządnym państwie – dymisja.
W in spe autokracji? Owacja na stojąco.

aveja

aveja 8 dni temu

Zlapani na przekretach i kradziezach wrzeszcza: „to nie moja reka!“, „lapac zlodzieja!“.
Przez 7 lat ich rzadow wmawiaja durnemu narodowi, ze wszystko co zle to „wina Tuska“ i poprzednich rzadow.
Przyparci do muru na klamstwie smolenskim, te ruskie onuce maja czelnosc nazywac opozycje „agentura Putina“ . Przecie to jakas paranoja i traktowanie Polakow jak idiotow. O tym, ze z polskiego sejmu zrobili chlew…juz nie wspomne.
Jestem ciekawa jak dlugo jeszcze rodacy w kraju beda na to pozwalac i ile czasu jeszcze potrzebuja zeby zrozumiec, ze rzadzi nimi psychopata i zwykli bandyci, ktorzy krok po kroku realizuja polityke kremla.

aveja

aveja 3 dni temu

Roman Giertych komentarz: Kaczyński, ty patronie złodziei! 22.09.2022
https://www.youtube.com/watch?v=raMZEmG7Ipg

jairena

jairena wczoraj

- gdybyż jeszcze ta jego młodzieżówka 60+ zmądrzała, przejrzała, zrozumiała, że nie jest "obdarowywana" a jawnie okradana!
Jak Wojak Szwejk nazwał w takiej sytuacji : Bezczelność, Arogancję, Cynizm, Pruderię, Idiotyzm podporucznika Duba?
No właśnie!

dodaj komentarz

kolejne >