[37431179]

^ Spłoszone szczęście ^

https://www.youtube.com/watch?v=ZmKkOYdo5mU

panama

panama 2023-02-05

Ja będę szczery i powiem że mi się nie za bardzo podoba. Wygląda za sztucznie a wiem że stać Ciebie na lepsze prace. Ale pozdrawiam też szczerze i serdecznie:)

amarea

amarea 2023-02-05

Wygląda jak niezwykle dopracowany ptasi występ na tle księżyca dla ziemskich oglądaczy ;))

because

because 2023-02-05

Komentarza zamiast...

https://youtu.be/ODIvONHPqpk

sta26

sta26 2023-02-06

Piękny kadr - słonecznego dnia życzę:)

roza50

roza50 2023-02-06

Witam, życzę , dobrego dnia, pozdrawiam :))świetne ujęcie

adam24l

adam24l 2023-02-06

Ciekawe zdjęcie.

fantazi

fantazi 2023-02-06

Pomysłowa praca :)
Zdrowia, radości i pomyślności w nowym tygodniu życzę :)

ewulka

ewulka 2023-02-06

świetna praca :)
udanego wtorku :)

gwiazd1

gwiazd1 2023-02-06

* Nie ważne, że sztucznie...liczą się pomysły...Fajnie:)

dalia22

dalia22 2023-02-07

Podoba mi się przewijający w Twoich pracach motyw księżyca i ptaków:)

pimpoli

pimpoli 2023-02-07

Oryginalnie..

wan22

wan22 2023-02-09

Całość imponująca...pięknie!!! Dziękuję, że jesteś i o mnie pamiętasz....Posyłam uśmiech i radość dla Ciebie....

vezel

vezel 2023-02-10

Uroczego weekendu, serdecznie pozdrawiam...super :)

watroba

watroba 2023-02-10

ciekawa praca, pozdrawiam, miłego weekendu ...

vezel

vezel 2023-02-12

Witam serdecznie, miłej niedzieli :)

asiao

asiao 2023-02-13

Zgadzam się z panama. Takie nakładanie to tylko zabawa z programem, razi mnie sztucznością mechaniczne wypracowanego "obrazka". Brak autentyzmu. Ale, naturalnie, możesz mieć inne zdanie.

dnogar

dnogar 2023-02-13

Panama
A kto powiedział że fotografia ma odzwierciedlać rzeczywistość?
Technika / fotografia kompozytowa/ może idealnie odwzorować rzeczywistość lub stworzyć obraz taki jak podpowiada nam nasza wyobraźnia czyli w klimacie fantazji.Taki miałam "w głowie" projekt aby mój obraz dokładnie tak wyglądał jak widać.I go zrealizowałam.Tobie może się to nie podobać lub nie bardzo podobać ale mnie to ani nie martwi ani nie interesuje.To ma się podobać mi i ja mam być z efektu zadowolona.Bo o ile możesz oceniać aspekt poprawności technicznej która wpływa na estetykę zdjęcia to Twoja ocena mojej wrażliwości,emocji,postrzegania otaczającego mnie świata zawsze będzie subiektywna.
Czy stać mnie na lepsze prace tego nie wiem.Ale jedno wiem na pewno.Że nie robię zdjęć "pod publiczkę".Tylko dla przyjemności.

dnogar

dnogar 2023-02-13

Asiao
"Kto nie umie tańczyć, potępi taniec. Kto nie umie śpiewać, potępi śpiew. W ten sposób ukryje własną ułomność i ignorancję."

Osho,

femme1

femme1 2023-02-16

Mnie się podoba wszystko :) praca co mi w duszy gra
i ja takie lubię :)

panama

panama 2023-02-17

Regulamin portalu pozwala mi na komentowanie i ocenę zdjęć. Nie oceniłem zdjęcia pod względem technicznym, ani nie podważyłem umiejętności autora tej że fotografii. Wyraziłem jedynie własne odczucie w odbiorze tego co widzę. A że dla mnie wygląda sztucznie to tak napisałem. A jeżeli taka ocena Twojej pracy jest dla Ciebie problemem albo nie do przyjęcia, To warto uprzedzić komentujących że tylko miłe komentarze i słodzenie::) Przyznam że dla mnie to trochę dziwne, bo ja taką ocenę przyjmuję na spokojnie. Analizuję i staram się wyciągać wnioski. Nie bardzo wiem co Miałaś na myśli mówiąc zdjęcie " pod publiczkę" Większość z nas robi zdjęcia dla przyjemności i ja także. Jednak zdjęcie ma jakąś wartość wtedy gdy oglądają je inni, oglądają i mogą ocenić a własne spostrzeżenia napisać w komentarzu.
Przykre to jest to co Napisałaś dalej. Tańczyć to raczej nie umiem z czym się nie kryję, śpiew raczej dobrze. Co do fotografii to ocenę zostawiam oglądającym. Jedna czy skrywam swoją ułomność -...

dnogar

dnogar 2023-02-20

Panama
Nie jest dla mnie problemem.Gdyby było to od razu usunęłabym Twój komentarz /ponieważ regulamin mi na to pozwala / aby nie był pożywką dla takich osób jak -asiao która się z Tobą nie zgadza / delikatnie mówiąc / ale gdy coś u mnie krytykujesz to wtedy ona do mnie wchodzi i wtedy się z Tobą zgadza.LOL.
Tak jak Ty napisałeś szczerze to ja w odpowiedzi też napisałam grzecznie i szczerze abyś nie oceniał i nie krytykował mojego pov.Natomiast chętnie przyjęłabym uwagi co do aspektu technicznego.Choć zasady fotografii też można łamać.Pod warunkiem że się je zna oczywiście.Tak jak zrobiłam to tutaj:
https://www.garnek.pl/dnogar/37409573


Nie bardzo wiem co rozumiesz pod pojęciem "sztuczne".Wyobraźnia ludzka jest nieskończona.Tego typu odrealnione zdjęcia robią tysiące ludzi na całym świecie i jest ich w sieci miliony.Zajmują wysokie miejsca w różnych konkursach Fotograficznych lub na portalach tego typu.Nigdy nie spotkałam się ze stwierdzieniem,że jest to sztuczne.

dnogar

dnogar 2023-02-20

Z reakcji Twojej i asiao wynika że tutaj nie warto wstawiać takich zdjęć.Garnek zatrzymał się w miejscu w momencie gdy został przez właściciela założony.Tutaj powodzeniem cieszą się zwykłe pstryki często bez ostrości czy z krzywym horyzontem albo tak jak u asiao mandarynki podzielone na cząstki czy 2 puzle złożone razem itp.LOL.
Każdy robi zdjęcia z innego powodu.Tutaj mnóstwo ludzi wstawia zdjęcia i nie ma ani jednego plusa albo 2 czy 3 więc widocznie im na oglądalności nie zależy.Cytat nie był do Ciebie.Ponieważ Tobie grafika nie jest obca.
Skoro piszesz tak jak to robi większość ludzi że lubię tylko słodzenie to ja odpowiem też takim samym językiem czyli językiem większości ludzi na portalu " skoro się zdjęcie nie podoba to nie wchodzić ,nie oglądać i nie oceniać."Zupełnie niedawno tak właśnie pisali znajomi u asiao.Bo do niej nie wolno wchodzić i krytykować zdjęć ale ona może.LOL.

panama

panama 2023-02-20

No cóż, nie doczekawszy się co miałaś na myśli mówiąc "zdjęcie pod publikę" nie będę rozwijał tematu "sztuczne". Natomiast z mojej reakcji, o ile można to nazwać jakąkolwiek reakcją, po prostu wypowiedziałem swoje zdanie na temat. Każdy może wstawiać jakie chce, jakie mu bliskie tego co robi. Ja nie jestem cenzorem a już na pewno autorytetem w dziedzinie fotografii bym miał jakiś głos decydujący, jakie można a jakie już nie. Warto wstawiać różne zdjęcia i ja tak robię. Po prostu nie lubię i nie chcę bym został zaszufladkowany. No chyba że teraz do kategorii " zwykły pstryk" :) Garnek.pl jest taki jaki jest są zdjęcia ambitne bardzo ładne i takie zwykłe, ale też dla kogoś ważne. Dziwić może to że mając takie zdanie o tym portalu, zdecydowałaś się tu właśnie wstawiać swoje prace, zwłaszcza że są bardziej profesjonalne portale. Z uśmiechem czytam że komuś nie zależy na oglądalności, to po co je wstawia, bo ja po to by jak najwięcej osób je zobaczyło. Tak jak nie ważne ile dostanę kciuków...

panama

panama 2023-02-20

Tak jak nie ważne ile dostanę kciuków, tak ważna jest liczba odsłon, bo tyle osób zobaczyło moje zdjęcie. Miło jak komuś się podoba a jeszcze bardziej jak zaznaczy albo skomentuje. Więcej nie będę się rozpisywał przepraszam jeśli Ciebie w jakikolwiek sposób obraziłem co nie było moim zamiarem. Pozdrawiam i życzę bardziej przychylnych ocen niż takich jaką wystawiłem ja.

bisrole

bisrole 2023-02-21

Ptasi taniec synchroniczny. Księżyc to scena. Pozdrawiam :)

jaskor

jaskor 2023-02-22

Wszystko tu razem pasuje...obraz, tytul i spiewany wiersz Konopnickiej. Ladna i pomyslowa calosc! :)

awangar

awangar 2023-02-24

To szczęście na księżyc się przeniosło, jakby to gniazdko było, ciekawie w błękitach.
Pozdrawiam weekendowo.

dnogar

dnogar 2023-03-04

Jaskor
Tak...To to wiersz M. Konopnickiej.Przepięknie zaśpiewany.Trafnie też odebrałaś to co chciałam przekazać obrazem,słowem i nutą.Dziękuję.

dnogar

dnogar 2023-03-04

Panama
Panie Zbigniewie,Niech Pan już nie ośmiesza Się.20 plusów i 100 czy 200 odsłon oglądalność,które Pan ma to Żadna oglądalność.To takie pokazywanie zdjęć dla samego siebie.Równie dobrze można je u siebie w folderze trzymać.Dlaczego tu zdecydowałam się publikować? No na pewno nie dla "oglądalności".I nie po to abym oczekiwała subiektywnego odbioru swoich zdjeć.Nie po to założyłam to konto.Jak Pan pamięta to pokazyłam tylko kolorowe tablice z napisami za co administrator / Pożal się Boże/ zawiesił mi konto i do tej pory nie odpowiedział dlaczego.
Inteligencja na pewno nie jest Pana mocną stroną.
Co do oglądalności to największą mam do tego sztucznego zdjęcia i do kolowych "tablic " które dawałam na początk.Ot.Cały ganek.Nie zdjęcia tutaj są Ważne.
"Pod publiczkę".Przecież już wyjaśniłam.Dla własnej Przyjemności.Nie jestem zawodowym fotografem zarabiającym w ten sposób na życie.Taki ktoś jest uzalezniony od opinii klienta.Któremu musi się zdjęcie podobać.Wtedy zapłaci.Choć i ...

dnogar

dnogar 2023-03-04

...i to nie do końca tak wygląda.Bo coś co nie podoba się Tobie czy asiao to spoda się innym. Nawiasem mówiąc gdyby to zdjęcie dał Ktoś znajomych asiao to byłoby wondeful i fantastic.asiao Przecież z wykrzyknikami piszesz i podobają ci się zdjęcia gdzie jest mydełko Fa.Czyli zdjęcia które nie spelniają Podstawowych zasad techniki.
Ty nadal Biedna Kobieto nie potrafisz zrozumieć że to nie ja Ja ani nikt inny nie wpływa na twoje życie.Zrozum w końcu Ze "Kowalem własnego szczęścia każy bywa Sam".Jak zrozumiesz to wtedy przyjdź i mi Podziękuj.

dnogar

dnogar 2023-03-04

asiao
Skoro to jest takie proste to "mechaniczne wypracowanie obrazka" to może Pokaż że ty też potrafisz to zrobić.LOL.

dnogar

dnogar 2023-03-05

asiao
Zdjęcie u Twojego przyjaciela razi krzywizną i nie wiedzę abyś je skrytykowała.I te resztki ryby na brudnym talerzu też Ci nie przeszkadzały.U innych znajomych też nie krytykujesz zdjęć gdzie nie ma spełnionych podstawowych zasad techniki.Natomiast wchodzisz karczemnie do Osób których nie lubisz i tam krytykujesz.

dnogar

dnogar 2023-03-05

Znalazłam w jednej z galerii taki komentarz asiao.Nie będę koentować Bo mi się coraz bardziej klawiatura psuje i Dużo czasu mi zajmuje aby poprawiać swój tekst.Oceńcie sami.

aasiao 2022-10-03
Przepraszam, ale co to jest ? Czy to jest Twoje zdjęcie? Czy widzisz w tym jakąś wartość fotograficzną od strony artystycznej, technicznej, kadrowania, poznawczej, czy choćby estetycznej ???

gwiazd1

gwiazd1 2023-04-08

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę wszystkiego dobrego,
dużo zdrowia, radości, smacznego święconego oraz
wiosennego nastroju. Pozdrawiam serdecznie ☀️❀‿❀☀️

kubusia

kubusia 2023-05-05

całość super ! :)

gwiazd1

gwiazd1 2023-07-04

Miłych , słonecznych, radosnych dni życzę
i wspaniałego wakacyjnego wypoczynku :))

comitak

comitak 2023-09-02

Ot,poczytałam miernych wypocin garnkowej intrygantki.Wszędobylska i jadowita.Na zdjęciach się nie zna i coś tam chce o nich wydusić.Powinna zająć się wreszcie swoją mierna galerią,bo ani tam nic ciekawego ani mądrego.
Blokuj ją,niech nie mendzi,co najwyżej niech popatrzy na ciekawe zdjęcie.
Jak się jest amatorem, a nie profesjonalistą fotografii to trzeba umieć zachować dystans w opiniowaniu,a tego ona nie posiada.Bardzo w Garnku nielubiana.

gwiazd1

gwiazd1 2023-11-28

* Pozdrawiam i dobrych, miłych dni życzę:)))

gwiazd1

gwiazd1 2023-11-28

Wspaniała, Fantastyczna Galeria...
Proszę wstawiać swoje zdjęcia, nie opierać się
na opiniach kogoś, kto nie ma wyobraźni, a
jedynie ,,troszkę zazdrości,,. Jedna z wielu
osób odkąd poznałam tą Galerię, zaglądam z
zaciekawieniem, jaki nowy powstał pomysł?
Sadzę, że szkoda marnować dobrych pomysłów,
zaangażowania i talentu.
Taka Galeria cieszy moje i nie tylko...oczy:)

dodaj komentarz

kolejne >